Каркуша Клара• 01 февраля в 09:03
Дівчата вчора до мене заходила дівчина військова в тему, відгукніться?!
Я вчора тему зробила , про інтимне життя з чоловіком. І я так розумію до мене зайшла дівчина військова. Річ у тому , що моя близька знайома в тій ситуації, що ви описали . Дівчина мучиться і не знає чи варто втрачати час на ту людину. Дівчино якщо тобі не важко напиши де вони поїхали і яка це саме структура, суто с жіночою салідарності . Бо ця дівчина мені казала , що коли їх переводили керівничка її чоловіка разів 5 питала чи перевозить він сім’ю. Ми всі були здивовані чого вона так печеться ?! Бо це ж може знає все .Але дівчата суто жіноча салідарність , дівчина та його б вже кинула і поїхала, а так собі душу рве.
Просто красавица• 01 февраля в 09:13
Вы знаете у мужа на обычной работе спрашивали будет ли он перевозить семью. Не думаю , что это показатель какой-то
Хропочка з гривкою• 01 февраля в 09:14
Ответ дляКаркуша Клара
Какая связь с этой темой?
Что за бред вы написали?
Кусман Сиру• 01 февраля в 09:15
Ответ дляХропочка з гривкою
Какая связь с этой темой?
Что за бред вы написали?
головне сАлідарність ))))))))
Каркуша Клара
• 01 февраля в 09:19
Ответ дляПульт от линолеума
Так напишите ей в той теме, зачем новую создавать?
Написала , она под анонимом просто .
Пульт от линолеума• 01 февраля в 09:20
Ответ дляКаркуша Клара
Написала , она под анонимом просто .
Так и здесь она под анонимом напишет, если вообще напишет. Ждите ответа в той теме, там больше шансов
куркулиха• 01 февраля в 09:25
Ответ дляКусман Сиру
головне сАлідарність ))))))))
От слова сало)
Завжди недо...• 01 февраля в 09:34
Автор,в реальному житті всі живуть за своїми сценаріями.
Якісь поради,від якоїсь незнайомої військової,для чого вони?В кожного своє життя.
Ми поки не роботи,і немає єдиного алгоритму поведінки.
Пластилин_Колец• 01 февраля в 09:45
Ответ дляХропочка з гривкою
Какая связь с этой темой?
Что за бред вы написали?
Автор ищет девушку, которая в прошлой теме ей ночью отвечала
Хропочка з гривкою• 01 февраля в 09:46
Ответ дляПластилин_Колец
Ага, пусть ещё в рупор крикнет.
Додекаэдр• 01 февраля в 09:48
Ответ дляХропочка з гривкою
Ага, пусть ещё в рупор крикнет.
Ну,а ви чого так реагуєте?
Чим кращі?
ВсеПроВсехЗнаю• 01 февраля в 09:49
Ответ дляНаизнанку
Нічого не зрозуміло, хто куди їде, хто кого кидає?
пох. дівчача солідарність
Дама с заначкой• 01 февраля в 10:10
Боже, дайте людям спокій, скільки можна військових полоскати...
фрау Гітта• 01 февраля в 10:19
Ответ дляКаркуша Клара
автор, у вас паранойя. лечитесь и не лезьте в чужие отношения
ПАЦАНКА О• 01 февраля в 10:40
Ответ дляКаркуша Клара
И где там ’дівчина-військова’? Там вообще про военных ничего нет
Зажуженная Жужжа• 01 февраля в 11:23
Ответ дляПАЦАНКА О
Есть, там же в комментах история про полиграф