Тримбулька• 01 февраля в 17:33
Ким працююють ваші чоловіки в Німеччині?
Дело было давно• 01 февраля в 17:35
Ответ дляКукусикиииииии
Самым главным начальником.
А мій начальником вашого начальника
ЛижТолько• 01 февраля в 17:37
Ответ дляКукусикиииииии
Самым главным начальником.
Шольц?))) или ещё главнее?
Слава Українi• 01 февраля в 17:39
не розглядають варіант повернутися в Україну і зробити щось для перемоги?
Леди_в_ночи• 01 февраля в 17:40
Как вы задрали, спросите у ваших тунеядцев там. Мы в Украине, работаем и гребемся, как можем
Всюди влазю• 01 февраля в 17:40
Ремонты, на стройках, перевозят мебель, сборка-разборка кухонь. Чернорабочие на предприятиях.
Леди_в_ночи• 01 февраля в 17:40
Ответ дляСлава Українi
Не, тута страшно
Бавовнятий Пупс• 01 февраля в 17:41
Ответ дляСлава Українi
Это что именно? Жизнь свою отдать?!
Не все считают это своим долгом. Жизнь человека - главнее любого государства.
Шалена красуня• 01 февраля в 17:41
Перетащил свой бизнес, взял на работу 3 немцев и 4 наших. Работаем)
Кукусикиииииии• 01 февраля в 17:42
Ответ дляЛижТолько
Шольц?))) или ещё главнее?
Политика-грязное дело,а главное публичное.Сегодня ты Шольц,а завтра никто.
Мой делает деньги тихо...
Бавовнятий Пупс• 01 февраля в 17:43
Ответ дляЛеди_в_ночи
Не, тута страшно
Если бы вы были мужчиной, вы бы так не ржали. И не стремились бы назад приехать.
Слава Українi• 01 февраля в 17:44
Ответ дляЛеди_в_ночи
У мене складається думка, що форум, а точніше його наповнення, поступово стає більш емігрантським, ніж українським.
’Тиждень США’ ще не закінчився, а ’дні Німеччини’ вже на підході.
Кукусикиииииии• 01 февраля в 17:44
Ответ дляСлава Українi
Не інтегруються ніяк.
Одна Love Love чого вартує.Лише очі розплющить,і біжить в Україну ляси точить.
Або Нікітки мама.Нагодує синочка-і сюди.
Намакушка• 01 февраля в 17:45
Ответ дляПанна Кота
То не чоловіки, то ухилянти
Мій чоловік післі тяжкого поранення в 2017 вилучений з обліку.Т.б не ухилянт
Панна Кота• 01 февраля в 17:46
Ответ дляСлава Українi
Ну а що їм робити?
Сидять на німецьких податках, дупи від´їдають і на форумі строчать.
Слава Українi• 01 февраля в 17:47
Ответ дляБавовнятий Пупс
Это что именно? Жизнь свою отдать?!
Працювати, платити податки, підтримувати економіку (витрачати свою зарплату тут). Щодо примусової мобілізації, особисто я її не схвалюю.
Панна Кота• 01 февраля в 17:48
Ответ дляНамакушка
Виключення завжди є.
Тримбулька
• 01 февраля в 17:49
Ответ дляШалена красуня
а что за бизнес?
Бавовнятий Пупс• 01 февраля в 17:49
Ответ дляСлава Українi
Это прекрасно, что вы ее не одобряете. Но она есть и от нее никуда не деться.
А умирать или инвалидами становиться не все хотят. Поэтому и возвращаться не будут.
Крию матом страшно• 01 февраля в 17:51
Ответ дляСлава Українi
А данную тему кто создал? Проживающие в Украине интересуется. Чего не интересуется кем работают мужья советчиц в Украине?
Лиса Патрикевна• 01 февраля в 17:52
Ответ дляСлава Українi
Ви ж розумієте що не довго вони це зможуть робити. Їх швидко спіймать людолови і відправлять на мясо
Слава Українi• 01 февраля в 17:52
Ответ дляКукусикиииииии
Не інтегруються ніяк.
Мама Микитки хоч перестала розповідати історію про чоловіка-героя, який два роки вів бізнес, сидячи в окопі, відстрілюючись із кулемета та закидаючи ворогів гранатами. Стала добрішою, після того, як ’кулеметник’ привів додому нову молоду дружину, з якою він нарешті пізнав радість мінету.
Лиса Патрикевна• 01 февраля в 17:53
Ответ дляСлава Українi
Навіть таке було? Це вона писала чи звідки знаєте?