Ацетилсалициловая кислота• 04 февраля в 19:48
Міома, операція з видалення
Дівчата,кому видаляли міому, яку підготовку ви проходили? Поділіться досвідом, я ніяк не наважусь. Яким методом видаляли, чи робили перед видаленням гістероскопію( бо мені лікар каже, що треба її робити, але я щось не дуже розумію для чого вона)? Щось на прийомі така каша в голові була, а тепер купа запитань ( до лікаря звісно ще піду і неодноразово).
Все буде• 04 февраля в 19:54
Подружка робила, живе в Польші, поїхала у франківськ і зробила одразу. Міома була величезна. Думати не було часу. В Польші дивились гінекологи на узі і сказали зроблено чудово. Була лапароскопічна операція. Знаю, бо я їздила з нею.
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 19:54
У мене було не так давно лапароскопічне видалення, зовнішній вузол на ніжці, теж довго вагалась, але видалила. Через місяць вже бігала.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 19:57
Ответ дляГоспожа Белладонна
А перед видаленням гістероскопію вам робили? І скільки вам обійшлась операція? Приватна клініка чи державна?
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 19:58
Ответ дляВсе буде
Робила в держ чи приватній клініці,і яка вартість,якщо знаєте?
Все буде• 04 февраля в 20:00
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Приватній
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:02
Ответ дляВсе буде
Приватній
А вартість не підкажете?
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:07
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Робили гістероскопію та лапару одночасно, бо виявили ще поліпи(( Приватна клініка. Все з підготовкою обійшлось до 70 000 грн. Але міома була більша матки і насіялись поліпи. Та я ще й не один місяць шукала хірурга, який все зробить ювелірно.
Вельшановна• 04 февраля в 20:13
Ответ дляГоспожа Белладонна
їй не рекомендували видалити все? поліпи часто наростають знову.
Вельшановна• 04 февраля в 20:14
Ответ дляГоспожа Белладонна
Хто робив? Можливо Долик в Мед Атланті?
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:15
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ох йооо, я не готова до таких сум, а лікарка каже, що це тільки хірург озвучить вартість(((
А як готувались до операції?
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:15
Гістероскопію ні. Робили гістерорезектоскопію - перепрошую вже переплутала.
Педиатор_я• 04 февраля в 20:15
Вас миома как-то беспокоит?
К сожалению, сейчас многие клиники делают на этом деньги.
Приведу свой пример: миома интрамуральная 52×54 см, рост за год на 8 мм, никаких внешних проявений нет и ничего не беспокоит.
В одной частной клинике врач говорит: срочно нужно удалять, вот в Европе стандартный протокол - все что более 5 см матка удаляется. По деньгам - около 40 тыс операция без предварительных анализов и палаты.
В другой частной клинике оперируюший врач онколог-гинеколог говорит: если ничего не беспокоит, то только наблюдаем и раз в полгода внутриматочная аспирация для обнаружения ранних проблем с эндометрием. 1 раз в 3 месяца колю Депа-провера.
Вот уже два года наблюдаем, миома на одном уровне.
А если бы я послушала первого и легла под нож или лапароскопию?
Мой совет: не слушайте мнение одного врача, тем более по поводу удалений органа.
Все буде• 04 февраля в 20:16
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А вартість не підкажете?
Здається десь 30 000
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:18
Ответ дляВельшановна
ніхто не пропонував, ще в планах народжувати
Вельшановна• 04 февраля в 20:18
Ответ дляГоспожа Белладонна
тоді зрозуміло. Хай все вдасться.
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:19
Ответ дляВельшановна
Хто робив? Можливо Долик в Мед Атланті?
Консультувалась у Вінниці та Києві
Вельшановна• 04 февраля в 20:19
Ответ дляГоспожа Белладонна
Консультувалась у Вінниці та Києві
вибачте, то я не вам задала питання.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:19
Ответ дляПедиатор_я
Вас миома как-то беспокоит?
Ні, ніяк не турбує, я її спостерігаю вже два роки майже. Вона не збільшилась, але я її стала наче періодично відчувати. В мене вона приблизно 6*8, трохи більше матки. Була в декількох лікарів, і всі,як один радять видалити, і жити спокійно. Вона в мене сумбукозна із кровотоком, якось так
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:20
Ответ дляПедиатор_я
Вас миома как-то беспокоит?
Вибачте, а внутрішньо маткова аспірація це що???
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:20
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А як готувались до операції?
Ряд досліджень стандартних по аналізам та узі, список дають. І ще важливо відштовхуватись від дня циклу. У всіх своя вартість, бо залежить від розміру міом.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:20
Ответ дляВсе буде
Здається десь 30 000
Ну це більш менш ще, дякую
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:21
Ответ дляВельшановна
тоді зрозуміло. Хай все вдасться.
дякую)
Педиатор_я• 04 февраля в 20:22
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Посиотрите в нете - Пайпель биопсия.
В матку вводят тонкую трубочку и забирают ткань эндометрия на гистологию.
Практически не больно, небольшое покалывание в момент когда наконечник достигает дна матки.
Зато очень информативно.
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:22
Ответ дляГоспожа Белладонна
Дякую за відповідь. Начебто роблять одразу після місячних операцію, чи то я може так зрозуміла
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:23
Ответ дляПедиатор_я
Посиотрите в нете - Пайпель биопсия.
Зато очень информативно.
Дякую, подивлюсь
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:24
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
запропонували дату на 10-й день.
Педиатор_я• 04 февраля в 20:27
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Вот и наблюдайте, не испытывайте как говорят судьбу.
Мой врач-онколог сказал- удалить всегда можно, поздно не будет, т.к. по статистике % перерождения в рак очень мал - 0.001%.
Наличие кровотока в миоме обозначает, что ее ткань может расти. У женщин в климаксе или предклимаксе обычно кровоток уменьшается и мимома либо уменшается либо остается в тех же размерах и твердеет ( на узи видны белые пятна).
Госпожа Белладонна• 04 февраля в 20:28
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А як готувались до операції?
у мене всі рідні, знайомі та колеги допомагали по трошку...
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:29
Ответ дляПедиатор_я
Ох, до клімаксу ще далеченько. Але ще думаю над цим усім
Ацетилсалициловая кислота
• 04 февраля в 20:31
Ответ дляГоспожа Белладонна
Це добре, якщо є кому допомогти. В нас зараз тільки чоловік працює, треба все саменьким...але то таке