Без QR коду• 07 февраля в 13:44

Якби у вас був вибір, щасливий шлюб, але без грошей, або фінансова стабільність

але без кохання. Що б ви вибрали?
Чумачечая_• 07 февраля в 13:44
щасливий шлюб без кохання!
В рот не ложи• 07 февраля в 13:44
фин стаб
Аноним_1857• 07 февраля в 13:46
Без грошей це скільки, бо тут і 100к зарплата ніщебродська.
Тарабарщина• 07 февраля в 13:46
Щасливий шлюб, може швидко перетворитись на не щасливий .
Українська Мрія• 07 февраля в 13:46
У меня было и то и другое в разных браках
Лучше одной
nopain• 07 февраля в 13:46
За гроші можна купити час життя, продовжити. Тож гроші
Чупокабра• 07 февраля в 13:47
Ответ дляАноним_1857
С деньгами это сколько, а то тут и 100к для кого-то вау))))
Хропочка з гривкою• 07 февраля в 13:47
У вас зараз два залицяльника, і як раз такий вибір стоїть?
Чи просто так, поговорити?
Той з фін стабільністю хоч другом вам має бути, щоб не дратував, і щоб ви почували себе комфортно. Бо якщо він вас вибрав, а ви на нього і дивитись не хочете, і розмовляти не по душі, то навіщо то все.
Сіґеле-міґеле• 07 февраля в 13:48
Там же стабільно грошей багато
Залетна Я тут• 07 февраля в 13:48
любой счастливый брак без денег очень быстро превратится в несчастливый
Аль де Барановна• 07 февраля в 13:49
Як це ще щасливий шоюб без грошей?
Привіт з ботойбіччя• 07 февраля в 13:49
Що саме маєте на увазі під ’без грошей’, зовсім без? То є у нас тут така парочка бомжів, що дня в нашому ЖК в смітті риються,мале ходять за ручку, постійно обімаються і цілуються, щастливі мабут.
Я б обрала щастшивмй шлюб при закритті основних потреб, і а смітнику жити точно не хотіла б і щасливою себе б там не відчувала, але й не хочу грошей при скотському ставленні в сім´ї
З царем в голові• 07 февраля в 13:51
фін стабільність без шлюбу
Ворую вкусняшки• 07 февраля в 13:51
Вже є достатньо велике опитування. Це, звичайно, не наукове дослідження, але я особисто, вірю в його результати. Заміжніх жінок запитали, чи продовжили б вони жити з чоловіком, якби мали достатньо грошей і знали, що такий стан речей надовго. 7 з 10!!! відповіли, що ні, вони б пішли від чоловіка. Мої спостереження абсолютно підтверджують результати цього опитування. Більшість жінок нещасливі у шлюбах, просто фінансово залежні.
Анонимушка• 07 февраля в 13:51
Это крайности, деньги есть в любом случае. Просто для вас без денег, это зарплата меньше 100 тыс грн?. тут понятие растяжимое....
Аноним_1857• 07 февраля в 13:51
Ответ дляЧупокабра
Ось бачите ))
Все буде Україна• 07 февраля в 13:51
Главное, чтоб муж любил, иначе со всеми своими деньгами свалит к той, которую полюбит.
Та прям багіня• 07 февраля в 13:51
Розкажіть про щасливий шлюб без грошей більш детально.
Я занотую
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 07 февраля в 13:52
Без грошей може хіба якийсь момент бути щасливим, але аж ніяк не шлюб. Авторко, досить уроки прогулювати. Бо ото без освіти точно без грошей будете.
Детские_Будут?• 07 февраля в 13:53
Брак с доходом 50 тыс грн. Это счастливый брак или нет, автор?
Бабка_в_кедах• 07 февраля в 13:53
Я за любовь. Так и вышла замуж за пацана без ничего.
Всё появилось позже, далеко не сразу
Ни о чем не жалею
Бабки бы никогда не выбрала
Аноним_1857• 07 февраля в 13:54
Ответ дляВорую вкусняшки
Схоже опитування навіть тут було, я вже, правда, не пам´ятаю результати.
175см55кг19лет (она)• 07 февраля в 13:55
Фін.стаб без шлюбу
Викупана• 07 февраля в 13:55
Я обрала гроші ще 17 років тому
І ні разу не пошкодувала
Щаслива Я• 07 февраля в 13:56
Я б выбрала финансовую стабильность, собрались двое для ведения совместного хозяйства и выращивания детей, а любовь у каждого своя
Чупокабра• 07 февраля в 13:57
Ответ дляЩаслива Я
Любовь вашего мужика будет против такого расклада)))))
Щаслива Я• 07 февраля в 13:58
Ответ дляЧупокабра
А не пофиг ли? Это его проблемы пусть впаривает ей что разведется когда дети подростут или я выздоровлю от какой-то неизвестной мне болезни
Мавка• 07 февраля в 13:59
Для меня невозможен счастливый брак без денег
ЖаннаНеАгузарова• 07 февраля в 13:59
Если бы могла выбрать, то выбрала бы брак по любви без денег, если бы видела что человек не будет лежать на диване а будет со мной работать (но вряд ли бы я влюбилась в того кто лежит). Но я вышла замуж по расчету, человек неплохой, брак тоже вполне удачный, но именно влюбленности и страсти у меня так и не возникло к нему, хотя я его люблю, скорее как друга.
Мавка• 07 февраля в 14:01
Ответ дляБабка_в_кедах
Всё появилось позже, далеко не сразу
Ни о чем не жалею
Бабки бы никогда не выбрала
Условия выбора другие.
Нигде не было сказано, что в счастливом браке возможны изменения в финансах.
Деньги или удачный брак.