Столічна штучка• 08 февраля в 01:50
Оплата частинами у пумбі.
Підкажіть, платіж знімається сам з вказаної картки, чи його вносити рівно в день платежу?
Бо у мене було вказано «оплата до 9.02», я внесла оплату вручну, але так само написано до 9.02.
Столічна штучка
• 08 февраля в 15:55
Ответ дляTanyaMargo
Після 9.02 обновиться
Дякую! Тобто я правильно розумію, що оплату потрібно вносити самостійно, вона не знімається з картки автоматично як у приваті чи моно?