Пампушечка• 08 февраля в 12:13

Постільна білизна після шкафу має прогірклий запах

У кого ще так? Комплектів декілька, поки користуюсь деякими, інші набираюсь сального прогірклого запаху. Прання на 60 градусів, гель для прання Фрош. В чому може бути причина цього? І ще помітила, що після машинної сушки теж зʼявляється запах.
Ms. Искренность• 08 февраля в 12:14
Старый шкаф, дешевое белье плохого качества
СкокоМнеДадите• 08 февраля в 12:14
мыло кладите между бельем или пахучку в шкаф
СкокоМнеДадите• 08 февраля в 12:15
Ответ дляMs. Искренность
нет , это не от качества зависит..нет притока свежего воздуха..спертый воздух в шкафу дает прогорклый запах
ok1904• 08 февраля в 12:20
Не закривайте щільно двері шафи. Між білизною покладіть пахуче мило
палка-копалка• 08 февраля в 12:23
Зазирніть за резинку своєї пральної машинки. Ви прозрієте
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:25
Ответ дляMs. Искренность
Шафа нова, постільна білизна високої якості
Пффф 100%• 08 февраля в 12:25
А скільки років тим комплектам? Лише з постільним така ситуація?
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:26
Ответ дляСкокоМнеДадите
Пробувала, не допомагає
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:26
Ответ дляСкокоМнеДадите
На задній стінці шафи є отвори, маленькі, але є
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:27
Ответ дляok1904
Двері шафи мають доводчики (, але щось придумаю, дякую
Відморожена• 08 февраля в 12:27
Не досушуєте білизну. Складаєте в шафу без вентиляції - і привіт, неприємний запах. Підвищена вологість в квартирі? Де речі сушаться? Там є приток свіжого повітря?
Калинові вуста• 08 февраля в 12:27
Ответ дляПампушечка
Покладіть в інше місце. Запах з´являється тільки на білизні чи й на інших речах в шафі?
Молчалка• 08 февраля в 12:27
Ответ дляMs. Искренность
Ні, проблема точно не в цьому.
У мене новиц шкаф, гарна білизна, а от з´явилась та сама проблема.
Думаю, що, може проблема в порошку, короткій програмі (це я про себе), може низька температура...
Кринжова баба• 08 февраля в 12:27
У мене буває теж, при тому, що полки відкриті. Вважаю що це хр..й засіб для прання, що погано пере . Зараз постіль Перу тільки ариель, персіл
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:28
Ответ дляпалка-копалка
Все добре, це вже давно, за цей час були різні машинки вже, і постійно мию пусту машинку спецзасобом , і з білизною буває прання
СкокоМнеДадите• 08 февраля в 12:29
я полюбляю парфюм пшикнути на спонжик і в шкаф ...дуже приємний аромат
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:29
Ответ дляКринжова баба
А запах після них хімічний дуже сильний? Я постійно на вулиці чую запах таких порошків від людей, це жах(
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:30
Ответ дляПффф 100%
Багато і нового, проходить трішки часу, вони полежать і зʼявляється запах.
Відморожена• 08 февраля в 12:30
Ответ дляМолчалка
Ні, проблема точно не в цьому.
Постіль, навіть, якщо ви її змінюєте кожні три дні, не можна прати коротким циклами на 30 градусах. Так само і рушники.
Хоча би 50 градусів і цикл, не менший за півтори години. Тільки тоді відірветься все, що вписується в тканину під час сну.
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:30
Ответ дляВідморожена
Досушую, плюс є машинна сушка, квартира суха навпаки.
Молчалка• 08 февраля в 12:31
Ответ дляКринжова баба
А у мене така проблема з персілом (порошок).Думаю, який інший спробувати.
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:31
Ответ дляКалинові вуста
Так, на речах, кошториси деякий час не користуюсь, теж зʼявляється. В основному на речах чоловіка
Кринжова баба• 08 февраля в 12:32
Ответ дляПампушечка
Я купляю гель, як на мене не дуже сильний запах, я теж не люблю коли сильно пахне. Головне ставлю додаткове полоскання
Відморожена• 08 февраля в 12:32
Ответ дляПампушечка
Якісь чудеса...
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:32
Ответ дляМолчалка
Ні, проблема точно не в цьому.
Теж саме, вже не ставлю прання таких речей на короткі програми, теж думала на це, але запах є все рівно, коли полежать
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:33
Ответ дляСкокоМнеДадите
Пробувала, але це не допомагає саме від цього прогірклого запаху(
Калинові вуста• 08 февраля в 12:33
Ответ дляПампушечка
Я б грішила на порошок або на шафу
автор Пампушечка • 08 февраля в 12:35
Ответ дляВідморожена
Якісь чудеса...
Ага(, тому проблема в чомусь іншому, залишається зрозуміти в чому саме
Відморожена• 08 февраля в 12:36
Ответ дляПампушечка
Тобто, взяти і перепрати все іншим засобом ви категорично відмовляєтесь?
Б´ю байдики• 08 февраля в 12:36
Ответ дляПампушечка
Пробувала, не допомагає
Смените порошок