Все і одразу• 08 февраля в 19:28
У меня одной сегодня голова трещит?
Прям как-то давит в висках, давление нормальное
Ms. Откровенность• 08 февраля в 19:30
Ні, ви не унікальна. Думаю ще знайдуться люди, в кого періодично болить голова))
Злюка-закусюка• 08 февраля в 19:33
У мене теж. Правда, лягла о четвертій ранку після відра шампанського 🍾🥂🤭
Все і одразу
• 08 февраля в 19:35
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну це змінює справу 😁😁😁Я не пила,але лягла в 23:00, прокинулася в 5 ранку,потім знов заснула,і о 7 встала,шось ці декілька днів мене підриває о 5 годині,і відчуваю що виспалася,але ніфіга,лягаю досипати ще хоча б декілька годин,поки дитина спить