Пліткарка• 08 февраля в 22:55

Поясніть мені з психологічної точки зору, чому так відбувається.

Чому, коли в мене смутний стан, апатія, абсолютно немає енергії, люди нормально, адекватно відносяться, або їм просто все одно на мене. Коли в мене з´являється якась енергія, просто хороший настрій, або мінімальний ресурс, всім потрібно мені одразу зіпсувати настрій, накричати на мене, щось мені сказати неприємне, і я одразу починаю сумувати.
Нафаня Маня• 08 февраля в 22:56
Вам бы к психологу
Крижана бурулька• 08 февраля в 22:58
Не знаю, как это называется, я не психолог, но называю это эмоциональным откликом. Мы все равно +/- друг друга чувствуем, чувствуем эмоциональное состояние друг друга, поэтому реагируем
Инста_Богиня• 08 февраля в 23:00
Так не показывайте им своих эмоций.Вы знаете причину,зачем продолжаете совершать одну и ту же ошибку?
Чижик Пижик• 08 февраля в 23:00
Просьба объяснить психологию и клоунский смайл на совет обратиться к психологу) Автор, это у вас сейчас хорошее настроение или апатия?
m_stoyan_17• 08 февраля в 23:12
Грубо кажучи ʼз вас є що взятиʼ, тобто ви можете поділитися/віддати свою енергію. Люди наче вампіри, намагаються взяти у вас.
Питання в тому, чому ви так реагуєте і сприймаєте близько до серця їх намагання. Це можливо пропрацювати.
P.s.Я психолог.
Добрий Єнот• 08 февраля в 23:32
Не психолог. Суб´єктивні враження.
Варто провести ревізію свого оточення.
Скоріш за все, люди ’читають’ мову вашого тіла, міміку, тон - і реагують на команду ’Можна!’
Адекватні люди такого не роблять. Значить, десь щось не так у колі спілкування.

Ще одна версія: у хорошому настрої ви починаєте ’загравати’ з оточенням, наче шукаючи зустрічних емоцій (схвалення, солідарності тощо). Таке собі бажання дружити чи подобатись. В результаті відбувається загострення емоцій.
Але це мої сирі версії.
автор Пліткарка • 08 февраля в 23:36
Ответ дляm_stoyan_17
P.s.Я психолог.
Дякую 🙏🏻
автор Пліткарка • 08 февраля в 23:36
Ответ дляДобрий Єнот
Не психолог. Суб´єктивні враження.
Варто провести ревізію свого оточення.

Але це мої сирі версії.
Дякую
ПолБатона• 08 февраля в 23:40
Потому что в вашем окружении токсы и эмоциональные вампиры, которых бесит ваше хорошее настроение. Когда вам плохо, они себя чувствуют лучше. Да, такие люди есть.
Грабля• 08 февраля в 23:56
Интересно. Как у вас эта энергия проявляется? Но дело явно в вас, а не в людях
Потребую апгрейду• 09 февраля в 00:12
Ответ дляm_stoyan_17
P.s.Я психолог.
А Ви точно психолог? Чи психолог після 2-3 місячних курсів?
Перловая Кашка• 09 февраля в 00:20
Ответ дляm_stoyan_17
P.s.Я психолог.
мені як психологу соромно таке читати від колеги
автор Пліткарка • 09 февраля в 00:47
Ответ дляГрабля
Та звичайним чином, я починаю радіти , веселитись, щось підспівувати собі під ніс, займатися звичними справами але з хорошим настроєм
автор Пліткарка • 09 февраля в 00:47
Ответ дляПерловая Кашка
Тоді у чому справа?