Люблю пиво• 12 февраля в 15:03
Суми підкажіть де можна замовити смачні роли
Злюсь до кипіння• 12 февраля в 15:06
Васабі.
Останній раз брала джинджер і розчарувалась. Правда, це було новорічне замовлення, може тому зхалтурили
Меня много• 12 февраля в 15:26
Ответ дляТрахтибидох
В Сумах?)
Блин туплю, а я еще читаю названия других думаю что за новые суши в городе)
Мона Лиза• 12 февраля в 15:33
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Васабі.
ми джинджер навпаки обожнюємо! стільки всього спробували, вони поки що найкращі. Не раджу однозначно суши мастер, такого ге... я ще не їла
Ну ще можна замовити осама або 3303, теж смачні, але дорожче трохи
Злюсь до кипіння• 12 февраля в 15:35
Ответ дляМона Лиза
Та я иеж джинджер завжди брала. Але в новорічну ніч вони зробили повну лажу