Розвідка Маші• 12 февраля в 22:16

Родичі(2+2)живуть на 20 тис гр в місяць.

Пасивного доходу нема!Дачі,села нема!Вона не працює,з дітьми вдома.Тільки він.Гарно одягнені,не голодують.У старшого репетитор англійська.Приватний будинок ,а
ле травка,нічого не садять.Є авто(не нова іномарка,правда)
автор Розвідка Маші • 12 февраля в 22:16
Готує вона дуже смачно із звичайних продуктів.
КокоСина• 12 февраля в 22:16
Молодці родичі
Украиночка• 12 февраля в 22:17
Ви не знаєте про реальні доходи. Вони можуть підробляти. Батьки можуть допомагати.
Альдебаран• 12 февраля в 22:17
20 тыс чего?
ВсеПроВсехЗнаю• 12 февраля в 22:17
Вам родычи не договаривают и правильно делают
Украиночка• 12 февраля в 22:17
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Сто відсотків.
Настасья Пицун• 12 февраля в 22:18
Не всі репетитори по 900 грн. Вас 🐸 тисне чи що. Може ще й секс іграшки купують
ВсеПроВсехЗнаю• 12 февраля в 22:18
Ответ дляНастасья Пицун
Это вы сейчас контрольный в голову сделали прямо.
Астоновитесь!• 12 февраля в 22:18
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
тоже думаю. я сдаю две хаты и об этом не распространяюсь. про две пенсии,хоть и всего на 6 штук, тоже не треплюсь. нам норм и даже на машину хватает и ребенка учить в Киеве
Люблю джаз• 12 февраля в 22:19
Ви зараз на приколі? Типу вам хтось повинен свою бухгалтерію показувати? Про доходи чи додаткові роботи?
Смішні ви автор
дякую аж підскакую• 12 февраля в 22:19
И что?
Какая цель этой темы?
Майская киска• 12 февраля в 22:19
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
А то все село знатиме де в них гроші лежать
Жена_КотораяСтена• 12 февраля в 22:19
все мои родичи, знакомые, подруги даже приблизительно не знают сколько я получаю, максимум, который я озвучиваю-это 15 тысяч грн. Или вы работаете бухгалтером по зп у отца семейства и зп там полностью официальная, что так уверены в этих 20тыс?
GaleTTa• 12 февраля в 22:20
Ну то они для вас живут на 20000, потому что вы слишком обеспокоены их бюджетом
ВсеПроВсехЗнаю• 12 февраля в 22:20
Автор, поговорка ’меньше знаешь - лучше спишь’ не работает?
Украиночка• 12 февраля в 22:21
В мого оклад 15. Про премію і додатковий дохід ніхто не знає і добре.
Ганцю в кєдах• 12 февраля в 22:21
У нас соседи так живут.На 20.Остальное -в стройку.Нормально у них все
автор Розвідка Маші • 12 февраля в 22:23
Ответ дляУкраиночка
Я їх знаю як облуплених.Вона гарна хазяйка і економна.Сирота,а в нього одна мама хвора.
Каляка маляка• 12 февраля в 22:23
Ответ дляЖена_КотораяСтена
В мене є така знайома, всім каже, що живе на 15 тис. Хоча, доречі, ніхто не питає. На них і машину купила, і квартиру, і одягнена, і взута. Я звісно вірю, мені то що, ну вміє людина економити 😆
Майская киска• 12 февраля в 22:24
Ответ дляРозвідка Маші
І вони Вас, очевидно, добре знають
Украиночка• 12 февраля в 22:24
Ответ дляРозвідка Маші
Мені складно уявити, як вони вам звіти про свої фінанси здають.
автор Розвідка Маші • 12 февраля в 22:25
Так що ваші закиди-мимо.Вони навіть в Одесу їздили на море за 700км
Украиночка• 12 февраля в 22:26
Ответ дляРозвідка Маші
І жили, як олігархи і все за 20 тисяч. Вірю
палка-копалка• 12 февраля в 22:26
Автор, вы хвастаетесь или завидуете ?)
автор Розвідка Маші • 12 февраля в 22:26
Ответ дляУкраиночка
Вони ночами банкомати грабують?)
Жена_КотораяСтена• 12 февраля в 22:27
Ответ дляКаляка маляка
я стараюсь таких тем вообще избегать, но особо приставучим озвучиваю 15 тыс. Зато в долг не просят и просто помочь тоже. Если бы многие из них реально знали, сколько я получаю, то им и до инфаркта недалеко было бы
Украиночка• 12 февраля в 22:27
Ответ дляРозвідка Маші
Вони ночами банкомати грабують?)
Ні вони мають додаткові кошти, про які вам не доповідають.
автор Розвідка Маші • 12 февраля в 22:27
Повторюю,я знаю його зп на роботі.Це рідня і ми поряд живемо.А в нас люди знають все.
Украиночка• 12 февраля в 22:28
Ответ дляРозвідка Маші
ну да. Це у мене подруга так розповідала яка в житті дупа і будинок перекрила за 300 тисяч. Довелось доллари міняти.
автор Розвідка Маші • 12 февраля в 22:29
Ответ дляУкраиночка
Абсолютно виключено.20 тис і вона планує розходи.По ресторанам не ходять,рідко -піцерія