СкумбріяП8• 13 февраля в 19:53

Питання про орендовану землю і спадок

Добрий вечір. Хто знає, якщо була оформлена ділянка в оренду на 25 років мамою, мама померла. ЧИ вважається ця ділянка нерухомим майном, який вважається спадком? І буде ділитись між спадкоємцями. Дякую
Накладні мюслі• 13 февраля в 19:55
Якщо мама власниця, є доки, кадастровий, то звісно , це спадок. Чи мама орендувала в когось? В кого?
Дикая Роза• 13 февраля в 19:56
якщо мама орендар, то це не спадок. а є щось на землі? з нерухомості
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 19:59
Ответ дляДикая Роза
Так є будівля
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:00
Ответ дляНакладні мюслі
Оренда у місцевої влади
Дикая Роза• 13 февраля в 20:01
Ответ дляСкумбріяП8
Так є будівля
а хто власник?
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:02
Ответ дляДикая Роза
а хто власник?
Поки не розбиралась ще в цьому питанні. Мабуть, що будівля ця не оформлена
Дикая Роза• 13 февраля в 20:04
Ответ дляСкумбріяП8
це погано, якщо не оформлена
ну оренда не успадковується, але цілком імовірно іі переоформити на себе, влада ж зацікавлена в отриманні орендноі плати
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:07
Ответ дляДикая Роза
це погано, якщо не оформлена
Дякую. Просто після смерті мами, залишився дідусь (іі тато)в якого є частка в спадку. І є оренда. Цікаво, чи оренда ця буде на нього теж розповсюджуватись. Чи не буде це проблематично
Зрадорозганячка• 13 февраля в 20:08
Ответ дляСкумбріяП8
Є заповіт?
Чи мова про обов´язкову частку по закону?
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:08
Ответ дляДикая Роза
це погано, якщо не оформлена
А чому погано?
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:08
Ответ дляЗрадорозганячка
Є заповіт?
Є і заповіт, і обовʼязкова частина
Дикая Роза• 13 февраля в 20:09
Ответ дляСкумбріяП8
А чому погано?
тому що оформлена нерухомість була б спадком і тоді спадкоємцю не можуть відмовити в оренді
Патика-мотика• 13 февраля в 20:09
Ответ дляСкумбріяП8
В такому випадку суд, потім оформлення. В не малу копієчку влетите. В мене така ж ситуація була.
Накладні мюслі• 13 февраля в 20:17
Ответ дляСкумбріяП8
Оренда у місцевої влади
Вам нужно с кем то опытным поговорить, для начала возьмите документы, которые есть на землю и строение и подойдите к любому нотариусу, лучше к 2-3 разным
тяжкаялюдина• 13 февраля в 20:18
Беріть всі документи, які у вас є
І ідіть до адвоката на консультацію. Вам потрібно все одно подати заяву про прийняття спадщини, встановлювати управителя спадковим майном, сплачувати поки що оренду і писати в сільраду заяву про померлого спадкодавця
Ця земля не є спадковим майном, це точно
Але за допомогою юриста (або самотужки) можна спробувати переукласти договір оренди. Також треба дивиться, що з будинком по оформленню права власності
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:20
Ответ длятяжкаялюдина
Беріть всі документи, які у вас є
Так збираємось найближчим часом. Просто шукала інформацію в інтернеті, норм відповіді з цього питання не знайшла
тяжкаялюдина• 13 февраля в 20:21
Ответ дляСкумбріяП8
В інтернеті ви так іі не знайдете. Кажу вам як адвокат, що потрібно бачити всі документи. Також шукайте адвоката/юриста з спеціалізацією по земельних питаннях
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:24
Ответ длятяжкаялюдина
Дякую. Будинок не на орендованій землі. Там скоріше просто невеличка будівля - гараж
Якщо чоловік померлої захоче знову договорі оренди підписати на себе - це ж можливий варіант?
автор СкумбріяП8 • 13 февраля в 20:35
Всім дякую
тяжкаялюдина• 13 февраля в 20:43
Ответ дляСкумбріяП8
Автор, треба дивитися документи і знати всі обставини
Можливо, в договорі оренди є якісь моменти