Anna-ae39• 14 февраля в 14:00

Йод без щитовидки

Чи є тут хто вагітний, у кого видалена щитоподібна залоза? Що вам вам лікар каже про йод додатково для дитини? Я на гормонах повністю(еутирокс) , хтось з лікарів каже додатково нічого для дитини як йод приймати не треба , хтось каже 200 мг обовʼязково, хтось не знає ,бо не має точної відповіді, хтось сказав можна просто 100 мг пити. А шо вам радили???
автор Anna-ae39 • 14 февраля в 14:00
Забула вказати вагітність 29 тижнів вже, я то приймаю йод то ні, бо не знаю кого слухати.
Sunrise23• 14 февраля в 14:15
Формирование щитовидной железы плода заканчивается по-моему в 17 недель. Я пила недель до 20 по 250 мкг. Но у меня был только субклинический гипотиреоз до беременности. Думаю на Вашем сроке уже особо не имеет значения, просто старайтесь кушать продукты богатые йодом
автор Anna-ae39 • 14 февраля в 15:05
Ответ дляSunrise23
Так, я читала але зараз хто що каже 😣
Plov• 14 февраля в 15:49
Питайтесь разнообразной здоровой пищей и все.
t7053• 14 февраля в 16:11
На одном телеграмм канале задают вопросы врачам. Там был точно такой вопрос от девушки. Ситуация один в один. Ей один врач говорил пить йод, второй не пить. У нее нет щитовидки, она на гормонах. Там врач ей ответил пить по 200.
автор Anna-ae39 • 14 февраля в 17:56
Ответ дляt7053
Дякую. Це може я задавала, але як бачимо чіткої відповіді немає.