фан L.O.S.T.• 15 февраля в 23:46

Ви б сприйняли ці слова від чоловіка як образу? Не можу зрозуміти

От ніби все добре: турбується, любить, носить на руках фактично, хоча ми ще не в стосунках.
Ось які ситуації були:
1. Пішли в їдальню. Саме звичайна їдальня, не ресторан. Я не могла доїсти салат. З майонезом. Залишалось три ложки, я сказала що все і можемо збиратись. Він каже ʼтак забери з собою, ти знала що так можна?ʼ
2. Я просто розказувала, що, виявляється, можна в онліфансі добре заробляти, а я і не знала. Він мені каже ʼневже ти думаєш, що дівчина з освітою та іноземними мовами буде цим заробляти?ʼ. Відволіклись від теми, потім мені каже ʼто що ти думаєш в онліфанс виставляти?ʼ. Ніби я дурна і тупа, не здатна заробляти сама, тільки так.
3. Купила собі епл вотчі. Розказую, що документи від них віддала мамі, щоб вдома не валялись. Він каже ʼякі документи? я думав ти підробку купила, цікаво які документи ти передавалаʼ
Я йому говорила про свої думки, він сказав, що мені все здалось. А я ніби бачу в цьому спробу принизити мене.
Меня много• 15 февраля в 23:47
Ну он да, все время вас хочет опустить. А зачем вы общаетесь?
Калинові вуста• 15 февраля в 23:49
Щось нове придумайте, про салат у столовій вже було, нудьга
Роздратована шкіра• 15 февраля в 23:49
Ответ дляМеня много
Это известный здесь тролль)
Люблю_смаколики• 15 февраля в 23:50
Фантазия покинула автора? Уже эта писанина тут печаталась
Sicillia• 15 февраля в 23:51
Латентний тиран. Готуйтксь автор. Скоро ви станете багато їсти, мало заробляти, неправильно одягатися і т.д. Мені здається все це ред флегом, але я була у стосунках з токсиком-абьюзером, який спочатку почав з турботи і казкового ставлення, а потім почав мене ’ ламати’ під себе і виховувати. Ваш мені дуже схожий на того
Міряно-переміряно• 15 февраля в 23:51
Вже було
автор фан L.O.S.T. • 15 февраля в 23:52
Ответ дляSicillia
Думаю, що ви права
Пік Антна• 15 февраля в 23:54
Какая у вас зарплата?
РокерША• 16 февраля в 00:00
Первое мне неприятно было бы. Второе ерунда вроде. Третье странное поведение. А ещё что-то было?
Чувствуется что чел неприятный
автор фан L.O.S.T. • 16 февраля в 00:02
Ответ дляРокерША
Чувствуется что чел неприятный
Та більше нічого такого подібного
Интимная• 16 февраля в 00:05
’турбується, любить, носить на руках фактично, хоча ми ще не в стосунках’. Ви не в стосунках, а в чому?
3@йk@• 16 февраля в 00:47
Ответ дляSicillia
А як на мене він просто придурок
Пишна молодиця• 16 февраля в 03:36
вже було
Якось так і живу• 16 февраля в 09:31
А какие документы от Apple Watch ?
Коробочка длинная. Внутри инструкция…
Вы так написали, будто там на квартиру документы.
Тримбулька• 01 марта в 23:31
Жлоб, тошнотик и зануда