_Katya_1985• 19 февраля в 19:02

Еще новое заявление трампа

Повний текст заяви Трампа про Зеленського. Президент США написав, що Зеленський змусив США витратити $350 млрд на війну, яку «не можна виграти»

Трамп також повторив російські тези про відмову від виборів в Україні, назвавши Зеленського «диктатором без виборів», який «грає на Джо Байдені, як на скрипці».

Такое впечатление, что эмоции в политике, на сегодня играют первую роль
ONatalii• 19 февраля в 19:03
Вступити в війну?....мда
автор _Katya_1985 • 19 февраля в 19:05
ой, тему можно закрывать)
вижу в топе такую же
Анетка• 19 февраля в 19:31
Наче ми почали війну.
PinkMa• 19 февраля в 19:38
он или полное ипанько или рос агент
он там сегоднея выдал фразу где мы были 3 года
1 в 1 рос пропаганда