Женщинас• 20 февраля в 12:04
Який найбільший міф про дієти ви колись вірили?
Наприклад, що жири – це погано або що фрукти на ніч не можна їсти.
ПуГоФФка• 20 февраля в 12:05
Про плохие продукты ( картошка, макароны, хлеб), про ’тяжёлые на желудок’ продукты, про обязательно 2 перекуса и нельзя пить после еды
Янка-угомонись• 20 февраля в 12:09
Найбільший міф - що дієти, які друкувалися у всяких ’Наталі’, хоч хтось перевіряв; бо їх писали від балди журналістки, які про здорові поради уявлення не мали. Так само, як гороскопи.
Томатико• 20 февраля в 12:14
Диеты - миф. Все эти 18/6 такая распиаренная хрень.
Чтоб похудеть, нужно считать калории. Всё. Чтоб иметь подтянутое тело, нужно заниматься спортом. Ничего проще не придумано.
Меряю от 0• 20 февраля в 12:19
Ответ длявре_Динка
нууу, це лише для тих хто мало і рідко їсть, але такі також маються. я починаю худнити, лише коли починаю повноцінно харчуватися хоча б двічі на день
А зазвичай ви їсте 1 раз в день і поправляєтеся?
Ответ дляМеряю от 0
так. в такому випадку організм починає впадати в режим виживання і накопичування. і за декілька місяців кіло 10 налипає. починаю нормально харчуватися - за декілька місяців відлипають. так і живу - вилетіла з режиму - набираю, повертаюсь в режим - скидаю)
жар-птица Нюра• 20 февраля в 12:26
У це я вірила: Що можна втратити 10кг за тиждень чи за два чи місяць на гарній дієті.
У це вірили оточуючі:
1) що вага повертається після завершення дієти
2) що деякі люди мало їдять та не худнуть через метаболізм
3) що взагалі метаболізм та гормони якось впливають на схуднення І заважають худнути
У це вірили оточуючі:
жар-птица Нюра• 20 февраля в 12:28
Ответ длявре_Динка
А калорії рахували у обох режимах? Щоб надійно порівняти
Ответ дляжар-птица Нюра
коли харчуюся повноцінно стараюся хоча б 1400-1500, коли як попало то і 900 могло не набігати, на вихідних більше
у мене був період коли я і 2000+ їла, і дрихла, але в мене і тренувань було понад 20 годин на тиждень+ робота.
Я Вас не боюся• 20 февраля в 12:56
А цієї теми вам не вистачило?https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3675931