Розумна Губка• 22 февраля в 14:40

Племінниця чоловіка та квартира

Як би Ви вчинили.
В мого чоловіка загинув брат. Донці на той час було рік. Були страхові виплати і свекри допомогли і невістка купила квартиру в якій зараз живе з новою сім’єю.
Племінниці чоловіка зараз уже 20. Вчора приходила до свекрухи з хлопцем. Вагітна. Шукають житло. Ми маємо квартиру в якій живуть квартиранти. Вона запитувала чи можна їм би було там жити. Свекруха сказала, що ж не виставиш людей на вулицю. Запитала чому б не пожити з матір’ю. Молоді не хочуть. Бо краще самим.
Свекруха чекає нашої реакції
Чоловік проти. Каже, що вона живе сама у великій хаті, хай бере до себе.
Як правильно?
Обнимашкина• 22 февраля в 14:42
Допоможіть їм знайти недорогу квартиру,якщо хочете допомогти
Ищу Аленя• 22 февраля в 14:42
Правильно- це не вказувати іншим , що їм робити.
автор Розумна Губка • 22 февраля в 14:42
Ответ дляИщу Аленя
Та я й не вказую.
Леди_в_ночи• 22 февраля в 14:43
Странно, что вообще возник вопрос. Племянница с сожителем пусть ищут квартиру, а не пытаются влезть в Вашу, чтобы не платить за съем.
Мerida• 22 февраля в 14:44
Им так же придётся платить за аренду этой квартиры, потому что это ваш доход
Медсестричка• 22 февраля в 14:44
Правильно Ваш чоловік не хоче, це додатковий дохід вашої сім´ї, чого він повинен зникнути з-за вагітності племінниці?
автор Розумна Губка • 22 февраля в 14:44
Ответ дляОбнимашкина
В мене якби і не просять. Вони вже вдруге просяться до нас. І ми вдруге відмовляємо. Тих людей, що орендують теж шкода. Не хочу розписувати все
Santander• 22 февраля в 14:44
Найгірші квартиранти це родичі . Не вздумайте
Леди_в_ночи• 22 февраля в 14:44
Ответ дляОбнимашкина
Сорян, двое молодых людей, выросших в эпоху интернета, не в состоянии поиском воспользоваться?
Ананомчикус• 22 февраля в 14:44
А почему девочка спрашивала у бабушки, может ли она пожить в дядиной квартире, к которой бабушка не имеет отношения.
И бабушка-свекровь ждет вашей реакции. Она - посредник?
Обнимашкина• 22 февраля в 14:45
Ответ дляЛеди_в_ночи
Уявіть, багато квартир там через рієлтораі % може бути великим для молоді.
Ищу Аленя• 22 февраля в 14:45
Ответ дляРозумна Губка
Та я й не вказую.
Ваш чоловік розказує
автор Розумна Губка • 22 февраля в 14:46
Ответ дляАнаномчикус
Просто може хоче якось вплинути на рішення. Вони приходили вже раз, але тоді ще не казали, що вона вагітна. Зараз сказала, що чекає на дитину
Santander• 22 февраля в 14:46
Ответ дляОбнимашкина
А автор тут до чого?
Из Виа-гры• 22 февраля в 14:46
Підтримую вашого чоловіка.
Люди, які вже вирішили заводити дітей мають розуміти де і як їм жити.
З матір´ю вони жити не хочуть, а дітей робити хочуть. А проблемою це має стати вашою і вашого чоловіка. З якого дива?
Леди_в_ночи• 22 февраля в 14:46
Ответ дляАнаномчикус
Бо девочка манипуляторша, хочет пробить дядю на жалость беременным животиком.
Краля-Галя• 22 февраля в 14:46
Ответ дляЛеди_в_ночи
Та они в состоянии, но хотят халявы
Ищу Аленя• 22 февраля в 14:46
Ответ дляМедсестричка
Бо він любив брата та піклується про його дитину.але це не так
Леди_в_ночи• 22 февраля в 14:47
Ответ дляРозумна Губка
Ребёнок от Вашего мужа? Нет? Значит, пусть будущий отец шевелится.
Щедрик• 22 февраля в 14:47
Ответ дляОбнимашкина
Значить як дитину робити
То поміч не треба була
А як житло - то допоможіть

Це ненормально
Вони вже дорослі люди
Ахатись знають як - знають як квартиру шукати і гроші заробляти
Santander• 22 февраля в 14:47
Ответ дляРозумна Губка
Автор, не будьте тютьою
Медсестричка• 22 февраля в 14:47
Ответ дляИщу Аленя
Ваш чоловік розказує
Так і йому розказують, нє?
ЧукИГеки• 22 февраля в 14:47
Я на стороне Вашего мужа. Маму с девочкой не оставили без крыши после смерти брата.
Обнимашкина• 22 февраля в 14:47
Ответ дляSantander
А автор тут до чого?
Автор може взагалі послати і свекруху, і родичів. Може тицьнути договором. Може до себе пустити. Може зробити вигляд, що не знає про що мова. Ще багато чого. Якщо для вас неприпустимо підказати тим, хто не знає де шукати житло, то ваше право
Медсестричка• 22 февраля в 14:48
Ответ дляРозумна Губка
Племінниця трохи наглувата.
Каркуша Клара• 22 февраля в 14:48
Ответ дляИщу Аленя
дитина вже без 5 хв. мати
її чоловік знав, як дитину зробити, нехай заробляє на зйом

авторка, ваша родина тут невина, не їдіть на шантаж
Щедрик• 22 февраля в 14:48
Ответ дляМедсестричка
Племінниця трохи наглувата.
Ледащо
Аби секситись
За все інше хай думає бабця
Дядько
Тітка
Конотопська відьма• 22 февраля в 14:49
Рецепт очень прост.
Не хотите испортить отношения с этими родственниками, то не пускайте их в своё жильё.
Так они пообежаются немного и отойдут.
А если пустите, со временем станете врагами на всю жизнь.
Ищу Аленя• 22 февраля в 14:49
Ответ дляКаркуша Клара
дитина вже без 5 хв. мати

Ваші діти стають чужими,коли чекають на власних дітей?
Обнимашкина• 22 февраля в 14:49
А про оплату мова йшла взагалі?