ДелайКак_Я• Изменено 22 февраля в 15:57
Випуск 2025. Які наряди обрали ваших доньки?
Потрібно вже щось придивлятися,а я не уявляє де дивитися. Донька хоче довге плаття чорне або червоне. Хотілось би щось актуальне подивитися. Порадьте магазини, де можна обрати подання на випуск але не за великі кошти. Можливо порадите варіанти вбрання
Десь так, але...• 22 февраля в 15:57
Бляха, мои пра пра пра....правнуки надеюсь не будут праздновать выпускной.
Десь так, але...• 22 февраля в 15:58
Ответ дляMila228
Та ще довго до 2925 року.
Может автор знает рецепт бессмертия?
Леди_в_ночи• 22 февраля в 16:11
Моя вибрала на asos, доставка містом, бо зараз асом до нас не доставляє. Але на чорні та червоні не дивилися, бо інші преференції та підозрюю, кольоровим, моїй чорне не варіант
ДелайКак_Я
• 22 февраля в 16:13
Ответ дляЛеди_в_ночи
А покажіть, що обрала. Боюся, що моя не зовсім ще впевнена, що саме хоче.
ДелайКак_Я
• 22 февраля в 16:56
Ответ дляДжем Шакіри
Вчера как раз смотрели
Не жарко буде на випуск в травні-червні?
Моль Моллівна• 22 февраля в 17:04
Я тільки тиждень як згадала, що у дитини ж випускний і то тому, що батьківський комітет завів про це мову. От чесно, постійно переживала за її нмт, вступ, фінанси на життя в іншому місті, а про це забула. Поговорили. Хоче щось червоне. Сподобалося кілька моделей на чі чі лондон. Тепер ламаю голову, як організувати доставку, на їх сайті написано, що в Україну зараз не возять. З розміром проблем не буде - приміряла випускне плаття старшої - сіло ідеально, колір і фасон не підходить.
Фоточки нема• 22 февраля в 17:15
Ответ дляМоль Моллівна
Доставка через нп шопінг, або міст експрес.
Бабо-лебідка• 22 февраля в 18:15
Ответ дляДжем Шакіри
Вчера как раз смотрели
У меня под него лосины есть, могу дать
Леди_в_ночи• 22 февраля в 21:05
Ответ дляМоль Моллівна
MeestExpess можна зареєструватися і оформити доставку
Тримбулька• 01 марта в 23:17
Моей тоже нужно платье, на вручение аттестата из 9 класса.
Задача чуть легче , чем у автора, но все же. У нас из класса многие уходят , поэтому решили отметить. Точно будет урочисте вручення и маленький концерт. Еще не можем определиться, какое платье подобрать