Ангелок з ріжками• 24 февраля в 19:28

Чи буде попит на нерухомість в Україні?

Дівчата, хотіла б почути ваші думки на тему нерухомості в Києві. Не вдаваючись в подробиці, є квартира в Києві в новобудові, без ремонту зовсім. Якби були гроші на ремонт. мабуть зробила б ремонт і здавала. Але грошей цих немає, і тим більше зараз при такій непевній ситуації не хочеться вкладати гроші в ремонт. Варіант - або продати, або чекати, нехай буде, продати може пізніше або якщо війна закінчиться, зробити ремонт або здавати. покупці зараз є. Що б ви робили?
БезникаЯ• 24 февраля в 19:29
Хз.
А если продать то куда деньги вы планируете деть?
автор Ангелок з ріжками • 24 февраля в 19:30
Тут не прорахуєш, бо невідомо що буде. Але як ви думаєте, чи попит і відповідно ціна будуть зростати найближчими роками чи навпаки буде гірше? і краще продати зараз поки є покупці.
Вишиванка• 24 февраля в 19:30
Пустила людей взамен что они по немного начнут делать ремонт
Ответ дляБезникаЯ
Хз.
відкласти і в майбутньому інвестувати щось за кордоном. Ну і зараз вкласти в свою освіту.
Ло Шарик• 24 февраля в 19:30
Скільки вклали коштів
Скільки плануєте виручити
Б´ю байдики• 24 февраля в 19:30
Нічого поки не робила б.
Час покаже
Ответ дляВишиванка
Я нікого туди пускати точно не буду. І там просто голі стіни після будівельників, там не можна жити.
spart-5037• 24 февраля в 19:31
Ответ дляАнгелок з ріжками
Что то мне кажется, что это будут деньги на ветер. И квартиры не будет и ничего не будет.
Б´ю байдики• 24 февраля в 19:32
Ответ дляВишиванка
Чужі люди стяжку робитимуть? Стіни рівнятимуть? Сантехніку встановлювати?)))
Балаболка• 24 февраля в 19:33
Ответ дляБ´ю байдики
Ещё и жить там же, арендует же) я таких не встречала
автор Ангелок з ріжками • 24 февраля в 19:33
Ответ дляspart-5037
Я не транжира. Мне жаль ее продавать, но какой смысл в квартире в Киеве без ремонта. Там скоро еще будет сдаваться много новостроек, я не знаю, можно ли хоть за такую цену будет продать в будущем
БезникаЯ• 24 февраля в 19:34
Ответ дляАнгелок з ріжками
Тогда лучше квартира пусть стоит.
БезникаЯ• 24 февраля в 19:34
Ответ дляspart-5037
Леска• 24 февраля в 19:35
Ви ж розумієте що це залежить від результатів війни. А з цим поки що нічого не зрозуміло.
Творческий типаж• 24 февраля в 19:35
Ответ дляАнгелок з ріжками
Подождите годик, начнут возвращаться из Европы и на вашу квартиру будет очередь из желающих
В танке• 24 февраля в 19:36
Ми дуже швидко продали, зараз є попит
Щаслива Я• 24 февраля в 19:37
Ответ дляАнгелок з ріжками
Я купила в Києві новобудову в грудні 24
Навесні планую робити ремонт та буду здавати.
Зараз займаюсь дизайн-проектом.
Як трапиться гарна ціна, то ще одну куплю
автор Ангелок з ріжками • 24 февраля в 19:38
Ответ дляТворческий типаж
Я не вижу предпосылок, чего бы людям возращаться из Европы. Я не верю в то что будут возвращаться.
Щаслива Я• 24 февраля в 19:38
Ответ дляАнгелок з ріжками
Можна здати в такому стані під склад.
В мене знайомий так здає
Біток чи ефір?• 24 февраля в 19:38
Ответ дляАнгелок з ріжками
я мешкаю без ремонта в новобудові
автор Ангелок з ріжками • 24 февраля в 19:39
Ответ дляЛеска
Я розумію, якби я знала що війна скінчиться і буде хоча б не гірше ніж зараз, я б не продавала. Але ж ніхто не знає, може завтра буде ще гірше
Прибираю щодня• 24 февраля в 19:39
Ответ дляТворческий типаж
А вони, можна подумати з валізами євро будуть повертатися
ОдинРазНадетое• 24 февраля в 19:39
Виставила таку на продаж
Додала до витраченого -(ціни )15 відстотків у валюті
За тиждень двоє хотіли купити
Зняла з продажу. Хай буде
Спробуйте виставити - зрозумієте
ЗновЗдоров• 24 февраля в 19:39
Ответ дляАнгелок з ріжками
Так і ми не знаємо
Без комплексів• 24 февраля в 19:40
Ответ дляВишиванка
В голые стены? И ремонт по цене квартиры?
Творческий типаж• 24 февраля в 19:40
Ответ дляАнгелок з ріжками
Война закончится и закончится вз. То что вы не видите не означает, что этого нет
ЗновЗдоров• 24 февраля в 19:40
Ответ дляВишиванка
Куда? В бетон , цеглу і трубу замість унітаза?
Творческий типаж• 24 февраля в 19:40
Ответ дляПрибираю щодня
В основном да
Прибираю щодня• 24 февраля в 19:41
Ответ дляТворческий типаж
В основном да
Звідки? Ті хто зумів заробити, залишиться там
ОдинРазНадетое• 24 февраля в 19:41
Ответ дляВишиванка
А навіщо їм це ? 😂