вАлнуюся сильнА• Изменено 24 февраля в 20:53

холодовий дерматит, порадьте крем для рук

який захистить добре від холоду і ще один який знімає цю сухість і запалення
дякую
пантенол не допомагає
Да, я блондинка!• 24 февраля в 20:54
дермасан в аптеці
мистерЛяпсус• 24 февраля в 20:55
мажу бф-6 коли кров і просто синя нівея
Творог для розжига• 24 февраля в 20:56
La Roche-Posay
Cicaplast Baume B5
Сиреневенькая• 24 февраля в 20:58
Топикрем, ультразволожуюче молочко. Лише він спасає
Сиреневенькая• 24 февраля в 21:00
Просто болталка• 24 февраля в 21:00
користуюсь сінафлан на уражені ділянки, але він гормональний
Специфика• 24 февраля в 21:00
Така ж сама проблема. Лікар призначив гормональну мазь, мазь для заживлення ран. Антигістамінне та детокс. Ще мажу Avene Cold cream для захисту. Але спочатку допомогло, а потім все знов повернулось. Чекаю на теплу погоду.
Сиреневенькая• 24 февраля в 21:07
Дівчата, це не реклама, але топикрем реально допомагає. Купую велику пляшку 500 мл, закінчилась, руки просто жах. Нарешті купила нову, три дні на ніч мажу, руки зажили. Восени і взимку постійно користуюсь
Чесно брешу• 24 февраля в 21:13
Ответ дляСиреневенькая
Так, топікрем мені краще ля рош в рвзи, і приємніща консістенція. Гарно зволожує, в кого дерматити то гарна річ.
Щепотка_совести• 24 февраля в 21:22
Біодерма 500 мл теж дуже допомагає, мажу руки і особливо лікті, вони у мене проблемні, пом´якшує одразу
Anna -d11e• 24 февраля в 22:03
Фізіо гель АІ всім рекомендую
автор вАлнуюся сильнА • 25 февраля в 12:59
Ответ дляДа, я блондинка!
дермасан в аптеці
дякую, виявляється його виготовляли в Бахмуті сумно так стало(