ПростоБелка• 25 февраля в 10:05

Раджу тим, хто любить оранізацію простору. Зберігання взуття

Можливо комусь буде цікаво. Вчора придбала за акцією. Коробочки для зберігання взуття. Дуже зручно. У кого дозволяє місце, щоби було видно що де. Прктичні, гарні і зручні. Мають отвори для вентиляції, щоби взуття не псувалось.

Не дешеві, але вони того вартують. Якщо є бажання звісно. Розміри різні, як і в одязі, від S до XL, в залежності від розміру взуття. Легко фіксуються одна на одній (там є щось типу бороздок).

Особисто мені дуже сподобались. Хто має бажання може подивитись. Нікому не нав´язую.
Варена цибуля• 25 февраля в 10:06
Ви ще скажіть коробки з під взуття викинути
Курочка• 25 февраля в 10:07
Де купили, ? по чому?Бо я діаманти теж можу порадити))
ОдинРазНадетое• 25 февраля в 10:07
У меня всё в коробках отлично сберегается
автор ПростоБелка • 25 февраля в 10:07
Ответ дляВарена цибуля
від гучі звісно треба внукам передати ))
Варена цибуля• 25 февраля в 10:08
Ответ дляПростоБелка
Які гучі? Я їм коробки з ринку передам
автор ПростоБелка • 25 февраля в 10:08
Ответ дляОдинРазНадетое
рада за вас. У мене не всі коробки гарного виду від моменту покупки. Деякі були і без
Творческий типаж• 25 февраля в 10:09
Храню всю обувь в родных коробках
автор ПростоБелка • 25 февраля в 10:09
Ответ дляКурочка
Безепосередньо я купувала в епіцентрі. Але ж раджу не магазин, а річ, яка мені видалась корисною
Замурмишка• 25 февраля в 10:10
Очень практично, занимать место еще и коробками из пластика. Но у если есть гардеробная и та ми выделено место под обувь, то может и ок
Курочка• 25 февраля в 10:10
Ответ дляПростоБелка
Дивна ви)
Мороженная курица• 25 февраля в 10:10
Все вірно ви написали «У кого дозволяє місце» і це скоріше не про організацію простору, а про зручність візуалізації. Такі контейнери займають більше місця ніж коробки, в яких продається взуття.
Якщо треба організувати мінімальний простір при наявності великої кількості взуття, то ці бокси на жаль не підходять. Але виглядають гарно
автор ПростоБелка • 25 февраля в 10:10
Ответ дляКурочка
Дивна ви)
а мені здається, що ви
Я така бойова• 25 февраля в 10:11
Ответ дляЗамурмишка
А у вас взуття не в коробках?
автор ПростоБелка • 25 февраля в 10:11
Ответ дляМороженная курица
тому я так і написала
Замурмишка• 25 февраля в 10:12
Ответ дляЯ така бойова
А у вас взуття не в коробках?
Нет, у меня место не позволяет. Обувь не по сезону на нижних полках в шкафу в коридоре.
Мороженная курица• 25 февраля в 10:12
Ответ дляПростоБелка
Так, я вже давно на них дивлюся в Епіцентрі, але мені їх нікуди ставити. Ми з чоловіком періодично мріємо про часи, коли діти виростуть і будуть жити окремо 😆🙈. Тоді я накуплю таких боксів
Оябунчик• 25 февраля в 10:13
Как человек, зарабатывающий на первый год на жизнь, организацией пространства, просто напишу: это красиво на картинке. И не более. Не практично.
автор ПростоБелка • 25 февраля в 10:13
Ответ дляМороженная курица
Бажаю вам здійснити свою мрію!
Психологічка• 25 февраля в 10:13
Подскажите цену, пожалуйста.
Для сапог, наверное дорого

И Вы только чистую обувь в них кладёте?
Это просто вместо картонных?
Дякую_аж_підскакую• 25 февраля в 10:13
У меня такие, гораздо удобней,чем коробки и места меньше занимают. Но подходят только для низкой обуви.
З горіха зерня• 25 февраля в 10:14
А ті відразу накинулися((
І єто нє так і то нє етак
Людина написала, можливо комусь буде цікаво. Не цікаво, пройдіть повз.
Я така бойова• 25 февраля в 10:14
Ответ дляМороженная курица
Організація простору це і є зручність
З горіха зерня• 25 февраля в 10:14
Ответ дляЗамурмишка
А в мене дозволяє в гардеробі.
автор ПростоБелка • 25 февраля в 10:14
Ответ дляОябунчик
Ваша думка су´єктивна. Я не гірше за вас розуміюсь на організації простору і можу сказати, що якщо місце дозволяє це зручно
Замурмишка• 25 февраля в 10:14
Ответ дляЯ така бойова
А у вас взуття не в коробках?
Такой вариант гораздо практичнее для меня
Мороженная курица• 25 февраля в 10:14
Ответ дляПростоБелка
тому я так і написала
Звідки зрання стільки лякаючим себе по мордяці 🤦‍♀️? Що воно їм у звичайній темі так не по душі
Я така бойова• 25 февраля в 10:14
Ответ дляЗамурмишка
Ну то тема взагалі не ваша)
Мороженная курица• 25 февраля в 10:15
Ответ дляПростоБелка
Бажаю вам здійснити свою мрію!
Дякую 🙏
З горіха зерня• 25 февраля в 10:15
Ответ дляОябунчик
Не у всіх є обмеження в просторі.
Замурмишка• 25 февраля в 10:15
Ответ дляЯ така бойова
Ну то тема взагалі не ваша)
Тут большинство в хрущах живет с маленькими комнатушками. А тема значит не моя 😁