ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• Изменено 26 февраля 2025
Вы умеете ценить мелочи жизни?
Наслаждаться временами года, быть счастливым даже от чашечки любимого кофе…
Иногда мелочи оказываются совсем не мелочью.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 26 февраля 2025
Ответ дляЖенщинас
ну вот сегодня в авроре контейнер для муки купила, радуюся
Вот иду,пью кофе, воздух такой весенний, на душе так хорошо. И понимаешь что в «мелочах» много счастья 😊
Молчалка• 26 февраля 2025
В мене сьогодні проклюнувся
гіркий перчик, перша насінина з 10ти. От де радість
Зоряний Шлях• 26 февраля 2025
Я стараюсь, потому что жизнь в основном, состоит из таких мелочей. Увидеть красивый закат, принять ванну с пеной, сделать детям выходной среди недели и пойти в кино
Ленне-Рейма• 26 февраля 2025
Чем больнее прижала жизнь = тем больше радуешься мелочам.. чтобы хоть передохнуть...
Молчалка• 26 февраля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Так, особливо навчилася після 2-х біопсій на рак.
Знаєте, от чекали гістологію і радіємо, що нарешті встановлений діагноз, майже два місяці тяглися дообстеження.
Ніколи не збрешу• 26 февраля 2025
Ответ дляМолчалка
Бажаю вам здоров´я, знаю, що це чекання це найгірше, коли ти розумієш, що цей результат може розділити твоє життя на до та після.
Молчалка• 26 февраля 2025
Ответ дляSo_so
А можете фотку сделать, так люблю такое)
Та то хіба вечером . Я розсаду вирощу, потім подарую, бо цього року без свого клаптика землі, а дуже люблю вирощувати саме розсаду перчика гострого
Молчалка• 26 февраля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Враховуючи що мобілізований молодий хлопець. То взагалі не легко
Молчалка• 26 февраля 2025
Ответ дляНіколи не збрешу
Я приймаю і передам всі побажання здоров´я братові
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 26 февраля 2025
Ответ дляМолчалка
В мене сьогодні проклюнувся
Я теж чекаю на фото))
Трусиковед• 26 февраля 2025
Так, особливо мене життя навчило не нити, бо як тільки починаю собі шось жалітися , мене вічно мордою ткне у щось таке, що я починаю розуміти, що у мене все люкс.
Іноді лежу в ліжку зранку і сонце пробивається крізь ролети і думаю’ всі живі, здорові, біля мене, криша над головою є , хлопці мої біля мене’ і так тепло мені стає
Молчалка• 26 февраля 2025
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Я теж чекаю на фото))
До вечора майже всі проклюнулися, завтра перенесу всі в стаканчики з грутном
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ
• 26 февраля 2025
Ответ дляМолчалка
Клас)))))