L-i-s-a-92af• 26 февраля в 15:48

Українців 52 000 000

Нас таки десь 52 мільйони!
Так, зараз лиш половина з цього числа живе в Україні. Але інші, які опинилися поза батьківщиною чи навіть народилися там залишаються українцями.
Разом ми сила!

Українці і люди по всьому світу вийшли на акції підтримки України.

У Лондоні на Трафальгарській площі зібралися близько 15 тисяч мітингувальників.
Хода на підтримку України пройшла вулицями Тель Авіва

🇲🇩 У Кишиневі біля посольства України відбувся захід «ЄДНІСТЬ: сила солідарності» і фотовиставка «Відважні, щоб бути сильними» Едуарда Крижанівського.

🇮🇳 Індія. Українці зібралися в посольстві, вшанували пам’ять загиблих Героїв.

🇵🇱 У Варшаві о 06:00 активісти розбудили російських дипломатів звуками тривоги і розгорнули банер «Росія – терористична країна».

🇰🇷 У Сеулі відбулася мирна акція біля посольства РФ. Українці розгорнули 20-метровий прапор і виставку «Unissued Diplomas».

🇳🇱 Нідерланди
В Утрехті пройшла мовчазна хода. Учасники несли модель літака «Мрія» та створили серце зі свічок.

🇨🇦 В Оттаві зібралося понад 1000 осіб, а в Торонто на площі Натана Філліпса – 15 000 людей з плакатами проти Росії.

🇨🇿У Празі 40 000 людей вийшли на мітинг, у якому взяв участь президент Чехії Петр Павел. Відбулася хода до пам’ятника Тарасу Шевченку.

🇹🇷 В Анкарі та Стамбулі провели акції солідарності. Учасники вшанували пам’ять загиблих та розгорнули український прапор.

🇫🇷 У центрі Парижа пройшов мітинг на підтримку України.

🇲🇪 Чорногорія
Українська громада в Херцег-Нові провела акцію солідарності.

🇮🇹 У Римі та Мілані тисячі людей взяли участь у мітингах, закликаючи міжнародну спільноту до рішучих дій.

🇦🇷 У Буенос-Айресі відбувся масштабний мітинг, на якому звучали заклики до справедливого миру.

🇵🇹 У Лісабоні та Бразі відбулися заходи за участі українців, дипломатів та португальських політиків.

🇱🇹 У Вільнюсі пройшла молитва за перемогу України.

🇪🇸 У Мадриді пройшла акція Stand With Ukraine, в якій взяли участь українці, іспанці та дипломати.

🇪🇪 У Таллінні відбулася хода «Єднаймося заради перемоги України» та мітинг.

🇱🇧 Ліван
У Бейруті в посольстві України організували перегляд фільму «Операція Курськ».

🇦🇺 Австралія
Акція відбулася біля російського посольства у Канберрі, а також у Мельбурні, Сіднеї, Аделаїді, Перті та Брісбені.

🇧🇷 Бразилія
У Куритибі українці вийшли на демонстрацію.

🇹🇼 Тайвань
У Тайбеї пройшла акція Stands With Ukraine із закликами до справедливого покарання агресора.

Масштабні акції пройшли в Лондоні, Берліні та інших європейських столицях.

В межах ініціативи Stand with Ukraine заплановано 1068 подій у 679 містах 78 країн світу. Знайти своє місто можна на спеціальній мапі за посиланням https://uaworldmap.ukrainianworldcongress.org/.

Додавайте інфо і фото про міста, які знаєте.
автор L-i-s-a-92af • 26 февраля в 15:49
В фейсбуці безліч фото і відео.
Російські боти біснуються в коментарях традиційно
begovelik• 26 февраля в 15:50
Слава Україні і українцям в усьому світі!
автор L-i-s-a-92af • 26 февраля в 15:51
автор L-i-s-a-92af • 26 февраля в 15:52
Ответ дляbegovelik
Головне,щоб ці українці за-паспортом не примкнули до російської діаспори,як де-які громадяни України до ’ русских немцев’ зараз
begovelik• 26 февраля в 15:56
Ответ дляL-i-s-a-92af
В смислі, примкнули? У чому це проявляється?
Olivia -8871• 26 февраля в 15:58
Ответ дляL-i-s-a-92af
Что вы несёте?
Чомучка• 26 февраля в 16:02
Це цінно, коли українці, що з різних причин живуть поза Україною, залишаються українцями і підтримують країну.
І хай би що там не казали про виїхавших, для мене кожний наш, хто підтримує нас, є своїм і є в пріорітеті перед будь якою іншою нацією.
123-08df• 26 февраля в 16:08
найбільші патріоти за кордоном, сміх
Ирина-bbd0• 26 февраля в 16:23
Ответ дляЧомучка
Поэтому кацапских мразей до скрежета зубовного бесят все эти проукраинские митинги.
До сих пор не могут простить митингов против изнасилований и преступлений кацапов при оккупации. Верещат.плюются
Наши тут более извращённые и скрытно обгаживают
Для того чтобы нивелировать и обгадить используют формулировки ’нафиг те митинги.пусть в окопы шуруют’
Ирина-bbd0• 26 февраля в 16:23
Ответ для123-08df
найбільші патріоти за кордоном, сміх
Вот хороший наглядный пример)))))
begovelik• 26 февраля в 16:24
Ответ для123-08df
найбільші патріоти за кордоном, сміх
А в чому саме заключається патріотизм тих, хто лишився в Україні і не воює?
автор L-i-s-a-92af • 27 февраля в 13:01
Ответ для123-08df
найбільші патріоти за кордоном, сміх
123-08df•
Учасник проєкту з 05.07.24
Боти-боти на роботі
автор L-i-s-a-92af • 27 февраля в 13:05
Ответ дляИрина-bbd0
Саме так.Українців знає і чує світ і це важливо!
Вже ніхто не каже ні в ЄС,ні в Америці,що ми
’одін народ’,а коли над головними площами столиць світу майорять синьо-овті прапори і звичить на всю силу гімн України,я кожного разу думаю,що ще якихось 150 років тому імперці розповідали,що ’ українців не існує,а українська мова-то малоросійський дилект’.
123-08df• 27 февраля в 13:52
Ответ дляL-i-s-a-92af
123-08df•
Учасник проєкту з 05.07.24
Боти-боти на роботі
вже мільйони заробила, ага