Птицекрыл• 27 февраля в 14:17
Мінкульт припиняє видачу дозволів на виїзд за кордон, журналістам і митцям
З 3го березня Мінкульт припиняє видачу дозволів на виїзд за кордон, журналістам і митцям більше не видаватимуть листи Мінкульту для виїзду за кордон.
причина — численні випадки неповернення в Україну у встановлений термін.
заборона діятиме до врегулювання цього питання
Lizlzonchik• 27 февраля в 14:22
Саме поняття, шо Мінкульт взяв на себе право видавати комусь папірець, який іменує правом виїзду закордон -абсурд. Чи відповість зелена влада за те що коїть? Чи вони розуміють що коять чи бабло затьмарило бельма зовсім
Kristal2013• 27 февраля в 14:23
Поздно пить боржоми, когда почки отказали.
Кто хотел, из той сферы, давно сделал ноги. Кто хотел, из той сферы, давно себе сделал доки неприкосновенности. За деньги выезжали, выезжают и будут выезжать.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 февраля в 14:25
Ответ дляLizlzonchik
а у вас яка влада, громадяночко?
Ответ дляLizlzonchik
Ну,Ежова и Берию, руководившими репрессиями против народа, впоследствии расстреляли.Так что всё возможно.
Lizlzonchik• 27 февраля в 14:27
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
а у вас яка влада, громадяночко?
Нажаль у нас вона одна у всіх в Україні
Sova splushka• 27 февраля в 14:28
Ответ дляOlvia1987
Причому розстріляли свої ж. Така система завжди пожирає своїх дітей.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 февраля в 14:29
Ответ дляLizlzonchik
Нажаль у нас вона одна у всіх в Україні
че ж вы здесь так страдаете тогда? уезжайте- там везде отличная власть.
класс123-7dcf• 27 февраля в 14:36
Ой, я вас умоляю, как на гастроли ездили, так и будут ездить и Океан Эльзы, и Антитела и. т.п.
Sova splushka• 27 февраля в 14:40
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Нагадую для тих, хто в бульбашці з рожевими єдинорогами: кордони закриті для виїзду сім´ями.
Так собі вибір між близькою людиною та життям не під зеленою владою.
Ответ дляiroman
Вот еще в тему:
❗️Мужчины, перевозящие гуманитарку или медицинские грузы, будут пересекать границу на уровне со всеми остальными мужчинами в возрасте 18-60 лет
Такие водители должны иметь другую причину для выезда.
Получается, те ребята, которые возят посылки в Европу, тоже не будут теперь выезжать?
Ответ дляSova splushka
Залізний занавіс все ближче й ближче.
Може і не ближче
Просто реально, яке відношення має професія до виїзду. Що йому там робити. Хто хоче щось дізнатися про Україну, і без них при бажанні дізнається. Чого роз‘їзжать. Мені не жалко, просто з таким успіхом (з потенційним поверненням) любий спеціаліст мав би їздити. Але ні, знов якісь «особєнньіе». Я не знала що їм взагалі були особливі якісь дозволи.
Ответ дляTeonaa
Може і не ближче
У нас и забронированные могут выезжать.Даже на отдых.Тоже не знали?
Sova splushka• 27 февраля в 15:00
Ответ дляTeonaa
Може і не ближче
’Чого роз‘їзжать.’ - так ця фраза і є ключовим девізом залізної завіси.
Lizlzonchik• 27 февраля в 15:04
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Перечитайте назву теми, власне вона про заборону виїзду навіть на відпочинок не кажучи про покидання.