КокошинЭль• 27 февраля в 17:27

доставка ликів новою поштою через таблетки юа

це платно чи безкоштовно? Хтось пробував?
Самоучка• 27 февраля в 17:29
а там разве есть доставка?
А у нас макарошки• 27 февраля в 17:30
Там має бути написано при оформленні. Я сплачувала і товар з сайту, і доставку.
Мрію про пончик• 27 февраля в 17:49
Знаю лише, що на tabletki.ua брюється препарат в аптеці, приходить СМС з номером, потім в аптеці сплачується сума за ліки. Через сайт бронюю препарати, а потім викуповую в аптеці.
Про доставку Новою поштою там немає інформації.
Лише бронювання в аптеці, яку обрали.
Мрію про пончик• 27 февраля в 17:52
В аптеці АНЦ (аптека низьких цін) є доставка Новою поштою. Прочитайте розділ Оплата і доставка https://anc.ua/payment-delivery
Курочка• 27 февраля в 18:00
написано на таблетка юа - Онлайн платформа Tabletki.ua не предоставляет услуг по доставке товаров.
Мона Лиза• 27 февраля в 18:29
Аптека 911 отправляет Новой почтой от 499 грн заказа бесплатно. Или Укрпочтой от 249 грн. Но цена доставки там размазана в стоимость лекарств.
автор КокошинЭль • 27 февраля в 18:40
Ответ дляСамоучка
а там разве есть доставка?
є. у мене маленьке місто. тому деякі ліки тільки новою поштою
автор КокошинЭль • 27 февраля в 18:42
Ответ дляМрію про пончик
Лише бронювання в аптеці, яку обрали.
то просто привоз під замовлення, а не доставка новою поштою
Самоучка• 27 февраля в 18:42
Ответ дляКокошинЭль
Просто не приходилось там видеть эту функцию, хотя пользуюсь таблетками постоянно. По почте чаще заказываю 911
автор КокошинЭль • 27 февраля в 18:43
Ответ дляСамоучка
а я намагаюсь купить ліки, там пише що інших варіантів нема. просто вартість цікавить. якщо дорого, то проще в крупне місто поруч поїхати купити
А вот недавно• 27 февраля в 18:45
Ответ дляКокошинЭль
Коли привозять під замовлення в аптеку через бронювання на таблетки.уа, то безкоштовно доставка. Це теж саме, що ви просто замовляєте ліки, просто забрати зможете їх пізніше, а не день в день
автор КокошинЭль • 27 февраля в 18:47
Ответ дляА вот недавно
ні. мене то не цікавить. то бронювання. а цікавить доставка новою поштою... вже нагуглила, що платно. безкоштовно від окремої суми
А вот недавно• 27 февраля в 18:51
В таких випадках пише, забрати і дата. Але не пише, що доставка НП. Ось так, як на фото. А як пише у вас, покажіть
А вот недавно• 27 февраля в 18:52
Ответ дляКокошинЭль
Я такого на таблетки.уа ніколи не бачила
автор КокошинЭль • 27 февраля в 18:54
Ответ дляА вот недавно
може ви із крупного міста - де і так ліки є. або у мене специфічні ліки
автор КокошинЭль • 27 февраля в 18:58
Ответ дляА вот недавно
А вот недавно• 27 февраля в 19:06
Ответ дляКокошинЭль
Ні, я з маленького міста і ваші ліки в мене як і у вас - доставка НП. Просто ніколи на таке не попадала
автор КокошинЭль • 27 февраля в 19:10
Ответ дляА вот недавно
я теж. тому і создала тему. може хтось замовляв і знає вартість. варто чи не варто