Прям подарочек для женщин, ещё и выходной 🥰
Oksana0612• 28 февраля в 13:48
Ответ дляИошши
А вы 25 отмечали?
Отже, за офіційною версією, свято пов’язане із ’маршем порожніх каструль’, який відбувся 8 березня 1857 року в Нью-Йорку. Тоді жінки, які працювали на текстильних фабриках, протестували проти поганих умов праці та низьких зарплат. Під час маршу вони били в ці самі каструлі, вимагаючи надати їм 10-годинний робочий день замість 16-годинного, рівну з чоловіками заробітну плату і виборче право.
gannuska22• 28 февраля в 13:56
Ответ дляOksana0612
Ага, а в мордовській імперії в той час було ще кріпацтво.
Це так - думки вголос.
Ответ дляИошши
Не знаю, таких кто отмечает
Франківськ. Виховательок в садку символічно вітали з днем українського жіноцтва. Не все одразу, не хвилюйтесь.
В школі старші (9 і 6 клас) не пригадую, щоб хоч раз хтось збирав на привітання з 8 березня. А з 22 року взагалі всі вітання відбуваються в формі донатів на збори.
Отакі от квіточки
Ответ дляOksana0612
а вы на майдан выходили?