Поділіться відгуками про коледжі Києва зупинилися на спеціальності Право.Де подобається вчитися саме Вашим діткам,вибір дійсно складний.Які рейтинги,гарні коледжі???Буду безмежно вдячна.
Ответ дляоксюморон
кому те право зараз треба
Цікаво послухати,що на Вашу думку актуально?
Нервогенератор• 01 марта в 21:52
Право - це спеціальність однієї країни, не масштабується, ніде не згодиться більше.
Якщо захоче виїхати, то потрібно буде нанове все вчити.
Тому з урахуванням ситуації, краще вибирати міжнародні програми, які легко підтвердити і в інших країнах (програмісти, дизайнери, менеджери і маркетологи, робочі спеціальності)
Нервогенератор• 01 марта в 21:53
не дивились дистанційний коледж від оптіми? там кілька спеціальностей.
Нервогенератор• 01 марта в 21:54
Звісно, що коли дитина марить тим правом, з 10 років напам´ять кодекси знає, то вибору немає.
Кашпо• 01 марта в 22:07
Моя думка - право в коледжах абсолютно немає сенсу... Допуску до реальної роботи в галузі право навчання в коледжі не дає. Максимум помічник судді - копійки отримувати... Я б на цю спеціальність в коледжі час не витрачала. Там мають сенс спеціальності котрі дають професію на котрій можна працювати без обов´язкових ліцензій чи на фрілансі, тобто там де вища освіта просто як бонус, але не є показником допуску - торгівля, дизайнери, айтишники, бухгалтера, тощо.
працюю викладачем в одному з найбільших коледжів Києва, в темі...
Полтавська галушка• 01 марта в 22:08
Ответ дляоксюморон
кому те право зараз треба
Я теж дивуюся. Вже зробили мінімальний бал на право 150. Вже зробили вступ на магістра права лише з бакалавра права. Мінімум бюджетних місць. І все одно найвищий конкурс на право.
Ответ дляЦибулька зла
Коледж Кнеу Гетьмана
Дякую розглядаємо його теж👍
Ответ дляНервогенератор
Дистанційно вчитися не хочемо.
Ответ дляКашпо
Дякую,прислухаюся.Як викладач які коледжі Ви би розглянули?Вдячна за пораду.
Кашпо• 02 марта в 00:13
Ответ дляЕкатеринa S
Будь які. Коледж це напрямок, поштовх, для того аби стати спецом треба постійно навчатися самостійно. Думати що прийшов в коледж і вийшов спецом лише виконуючи домашні завдання - то не так.
По темі- треба дивитись програму навчання (навчальний план, не ОПП) по даній спеціальності, це доволі показово. - наскільки там актуальні і різноманітні предмети.
Помогалочка• 02 марта в 12:49
Цього року змінили перелік спеціальностей. І тепер на право не набиратимуть на рівень фахового молодшого бакалавра
Ответ дляПомогалочка
Я таке теж чула,але сказали мені в одному коледжі поки не точна інформація.Ніби чекають підтвердження.