Леплю из пластилина• 02 марта в 08:06
Все болеют и я болею (
Что это за вирус? Ломота в теле ужасная, по ощущениям температура 39, а на самом деле еди до 37 доходит и при этом ещё морозит жуть
Пенек Возмездия• 02 марта в 08:08
Ох, держитесь. У меня сегодня 6й день болезни. Температура уже не поднимается,но состояние ужасное(
Смажена полуничка• 02 марта в 08:11
А у нас з донькою температура не дуже висока до 38 але кашель надсаднмй вже дістав, а тільки нещодавно проснулася.
Хвильоватиша• 02 марта в 08:30
Ответ дляСмажена полуничка
Це й у моїх таке...спочатку просто орві без температури на 3-4 день до 38.5.На 5 день кашель сухий....це просто капець....Одужуйте, нехай вже пройде весна і тепло
Хвильоватиша• 02 марта в 08:30
Ответ дляПрацівниця року
Грип
А крім грипу ніяких орві більше немає?
Хвильоватиша• 02 марта в 08:31
Автор, одужуйте. Ще трошки і весна, кінець лютого/ початок березня завжди такі.
Працівниця року• 02 марта в 08:32
Ответ дляХвильоватиша
А крім грипу ніяких орві більше немає?
Є, але він зараз повально у всіх. Звісно, автор може зробити тест
Ручки-Крючки• 02 марта в 08:45
В мене теж з понеділка ломота була, а потім страшенний нежить і болі в голові, але найгірше , що треба на 3 роботи ходити, лише 2 дня побула вдома, от сьогодні планую трохи відлежатися. За емоційний стан промовчу, бо ще спина болить і інші проблеми з здоровʼям
Мальдивирую• 02 марта в 08:50
У мого сина, 11 років, температура 39 3 дні, горло боліло жахливо, не міг з ліжка встати. Думала грип чи ангіна. Потім висипи по тілу, малиновий язик. Скарлатина в усіх школах і садочках ((((( і ніхто на карантин заклади не освіти не закрив.
Огірок та Помідорчик• 02 марта в 08:52
Те ж саме, 4 день температура зараз 38.5 і менша буває. Робила тест в поліклініці негативний на грип А і В, горло почало сильно першити і дуже відчувається слабкість в тілі. Немає сил🤪
Бабулька• 02 марта в 08:57
Ответ дляРучки-Крючки
У мене теж голова боліла сильно. Допомогла мефінамінка.
Бойцовская• 02 марта в 10:03
Ответ дляМальдивирую
Яке місто?