Для створення картинки незламності? Трагічна ситуація для нас. Дожились, що план позорної капітуляції трампа виглядає наразі більш менш прийнятним варіантом. Ше і копалини віддай, шоб в угоді з путіним Україну згадали в сносках мєлким шрифтом.
Natal_ka91• 02 марта в 08:35
Європа має тепер те, за що не мала яєць в 2022, а то й в 2014. Нікому з партнерів не вірю, таке враження що при потребі всі кинуть, якщо їм буде вигідно продовжувати відносини з рашкою
SantaMonika• 02 марта в 08:37
Європа може дати грошей і ще протримаємося деякий час фінансово. Ще ж Європа дуже різна, як і не одностайна. А от зі зброєю буде печалька ( не дадуть вони нічого без дозволу Америки
Mystery -ing• 02 марта в 08:42
Ответ дляlilu1990
А кому вірите?
Я на факты смотрю.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.
Возможно смогло бы США, так как были какие-то фактические действия и от них мы зависим сильно (больше чем от Европы).
Но хз какая теперь политика у наших.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.
Но хз какая теперь политика у наших.
Natal_ka91• 02 марта в 08:45
Ответ дляlilu1990
Я в загальному питаю
Протягнути трошки - так. Повністю забезпечити війну - навряд чи. Мене більше хвилює, якою зараз буде бусифікація, коли почнеться весь цей треш
Ответ дляlilu1990
Так от дій от Європи менше ніж балачок
Ну Мелані навіть з трампом 40 хв вчора говорила, а Макрону і Стармеру дали 10. Європа різна. Нам треба дальнобійна ракета в масовому виготовленні. Коли будуть бояться Україну, щоб вона чогось не утнула, бо кукуха те се- вони будуть більше крутити попою
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
3 роки! Якби не тирили і дороблювали наші, що є
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
Zvezdochkina• 02 марта в 08:46
Ответ дляMystery -ing
Я на факты смотрю.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.
Но хз какая теперь политика у наших.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.
Но хз какая теперь политика у наших.
Как «сильно» мы зависим от америки?
Colombina.• 02 марта в 08:52
Естественно, балачки, и не для нашего слуха они озвучиваются, а для своих избирателей, не могут они свернут эту шарманку резко сразу после США, «недемократично» это
Скоро сильно потеплеет, станет видно, будет нам чем отбиваться, или русня поймет напролом
Ответ дляLudaSHS
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
Перед тим усім треба для початку відбитись від кацапів
frumoasa17• 02 марта в 08:57
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Сильно залежить Україна, і Європа теж. Частина європейської зброї залежить від американських технологій чи компонентів, не вся, але ж...
Якщо США повністю вдарить сеча в голову і піде заборона на передачу будь-що, то буде важко. Ось наприклад норвезький комплекс ППО NASAMS використовує американські ракети AIM-120, винищувачі F-16 повністю залежні. І грошима тут не владнати. Так потрібно питати у власника дозвіл на передачу, навіть того, що виробляється в Європі по ліцензії
Zvezdochkina• 02 марта в 08:59
Ситуация в том, что то что сейчас предлагала америка - это тот же план капитуляции, что и в 22 году. Возникает вопрос. ЗАЧЕМ тогда Америка в этой схеме?
Сдаться рашке мы можем и без америки.
Отдать Херсон и Запорожье (не части областей, а области целиком). Это кроме остатков Луганской и Донецкой. Они хотят все 4 области, если кто-то забыл.
Лучшего предложения Америка не добилась (послушайте заявления лаврова уже после общения с американскими представителями).
По этому, конечно сейчас очень многое зависит от Европы и ее поддержки.
Но нельзя говорить, что «без америки мы пропадем»
Сдаться рашке мы можем и без америки.
Natal_ka91• 02 марта в 09:00
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Розвідка, техніка, ракети, Ф16 і т.д. Як варіант, це все буде закупляти Європа нам.
Ответ дляZvezdochkina
Сдаться рашке мы можем и без америки.
Так і шо європа хоче, - замороження і переозброєння чи стерти нас в попіл, шоб самим спастись...