lilu1990• Изменено 02 марта в 08:33

Як думаєте, обіцянки Європи то пусті балачки?

Для створення картинки незламності? Трагічна ситуація для нас. Дожились, що план позорної капітуляції трампа виглядає наразі більш менш прийнятним варіантом. Ше і копалини віддай, шоб в угоді з путіним Україну згадали в сносках мєлким шрифтом.
DiankaVur• 02 марта в 08:34
Ага
Natal_ka91• 02 марта в 08:35
Європа має тепер те, за що не мала яєць в 2022, а то й в 2014. Нікому з партнерів не вірю, таке враження що при потребі всі кинуть, якщо їм буде вигідно продовжувати відносини з рашкою
SantaMonika• 02 марта в 08:37
Європа може дати грошей і ще протримаємося деякий час фінансово. Ще ж Європа дуже різна, як і не одностайна. А от зі зброєю буде печалька ( не дадуть вони нічого без дозволу Америки
автор lilu1990 • 02 марта в 08:37
Ответ дляNatal_ka91
Шо нам робити
Mystery -ing• 02 марта в 08:37
Я не верю Европе.
За нас реально они не впрягутся.
Natal_ka91• 02 марта в 08:38
Ответ дляlilu1990
Шо нам робити
А що від нас залежить?
автор lilu1990 • 02 марта в 08:38
Ответ дляMystery -ing
Я не верю Европе.
За нас реально они не впрягутся.
А кому вірите?
SantaMonika• 02 марта в 08:38
Ответ дляlilu1990
Шо нам робити
Конкретно вам ? Нічого
автор lilu1990 • 02 марта в 08:38
Ответ дляNatal_ka91
А що від нас залежить?
Я в загальному питаю
cheryl• 02 марта в 08:40
Рівно не стільки, щоб прикривати свою (європову) дупу.
Що пуйло не перекинулося на них.
Як кома в медицині: пацієнт наче жив, але реально давно вже помер. Отак і ми: пуйло терзатиме Україну, а вони споглядатимуть. занепокоєно.
cheryl• 02 марта в 08:41
Ответ дляlilu1990
А кому вірите?
Ми вже все зробили що можливо. У 1991 му та у 2019 му.
Mystery -ing• 02 марта в 08:42
Ответ дляlilu1990
А кому вірите?
Я на факты смотрю.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.

Возможно смогло бы США, так как были какие-то фактические действия и от них мы зависим сильно (больше чем от Европы).

Но хз какая теперь политика у наших.
LudaSHS• 02 марта в 08:42
Не качайтесь на цих новинах.
Зараз важливі не заяви, а діі. Тож побачимо
автор lilu1990 • 02 марта в 08:43
Ответ дляLudaSHS
Не качайтесь на цих новинах.
Так от дій от Європи менше ніж балачок
Natal_ka91• 02 марта в 08:45
Ответ дляlilu1990
Я в загальному питаю
Протягнути трошки - так. Повністю забезпечити війну - навряд чи. Мене більше хвилює, якою зараз буде бусифікація, коли почнеться весь цей треш
LudaSHS• 02 марта в 08:46
Ответ дляlilu1990
Так от дій от Європи менше ніж балачок
Ну Мелані навіть з трампом 40 хв вчора говорила, а Макрону і Стармеру дали 10. Європа різна. Нам треба дальнобійна ракета в масовому виготовленні. Коли будуть бояться Україну, щоб вона чогось не утнула, бо кукуха те се- вони будуть більше крутити попою
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
3 роки! Якби не тирили і дороблювали наші, що є
Zvezdochkina• 02 марта в 08:46
Ответ дляMystery -ing
Я на факты смотрю.
Европа закончить войну не может.
Протянуть немного нас- да. Все.

Но хз какая теперь политика у наших.
Как «сильно» мы зависим от америки?
LudaSHS• 02 марта в 08:48
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Так Ес дає більше : вже порахували, що більше по сумі, зможуть вони замінити цих 30 млд в рік від США- питання, і зможуть британські розвід дані замінити американські - питання
Colombina.• 02 марта в 08:52
Естественно, балачки, и не для нашего слуха они озвучиваются, а для своих избирателей, не могут они свернут эту шарманку резко сразу после США, «недемократично» это
Скоро сильно потеплеет, станет видно, будет нам чем отбиваться, или русня поймет напролом
Zvezdochkina• 02 марта в 08:55
Ответ дляlilu1990
Так от дій от Європи менше ніж балачок
Точно нет никаких действий, все три года?
автор lilu1990 • 02 марта в 08:55
Ответ дляLudaSHS
Зараз такий світ.
Ніякий триндьож і бумажки не спасуть
Перед тим усім треба для початку відбитись від кацапів
LudaSHS• 02 марта в 08:56
Ответ дляlilu1990
Ракетну програму треба робити зараз, давно...
Якби до війне ще.
автор lilu1990 • 02 марта в 08:56
Ответ дляZvezdochkina
То шо європа давала, крім Данії- важко назвати тим шо є переломним у війні, ще й часто не їздить
frumoasa17• 02 марта в 08:57
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Сильно залежить Україна, і Європа теж. Частина європейської зброї залежить від американських технологій чи компонентів, не вся, але ж...
Якщо США повністю вдарить сеча в голову і піде заборона на передачу будь-що, то буде важко. Ось наприклад норвезький комплекс ППО NASAMS використовує американські ракети AIM-120, винищувачі F-16 повністю залежні. І грошима тут не владнати. Так потрібно питати у власника дозвіл на передачу, навіть того, що виробляється в Європі по ліцензії
автор lilu1990 • 02 марта в 08:57
Ответ дляLudaSHS
Якби до війне ще.
Невідомо чи завтра буде кому її робити
LudaSHS• 02 марта в 08:59
Ответ дляlilu1990
Невідомо чи завтра буде кому її робити
Так . не ховайте тут всіх в неділю вранці
Я ще каву не пила
Zvezdochkina• 02 марта в 08:59
Ситуация в том, что то что сейчас предлагала америка - это тот же план капитуляции, что и в 22 году. Возникает вопрос. ЗАЧЕМ тогда Америка в этой схеме?
Сдаться рашке мы можем и без америки.
Отдать Херсон и Запорожье (не части областей, а области целиком). Это кроме остатков Луганской и Донецкой. Они хотят все 4 области, если кто-то забыл.
Лучшего предложения Америка не добилась (послушайте заявления лаврова уже после общения с американскими представителями).

По этому, конечно сейчас очень многое зависит от Европы и ее поддержки.
Но нельзя говорить, что «без америки мы пропадем»
Natal_ka91• 02 марта в 09:00
Ответ дляZvezdochkina
Как «сильно» мы зависим от америки?
Розвідка, техніка, ракети, Ф16 і т.д. Як варіант, це все буде закупляти Європа нам.
автор lilu1990 • 02 марта в 09:01
Ответ дляLudaSHS
Я ще каву не пила
Та шось стрьомно
автор lilu1990 • 02 марта в 09:02
Ответ дляZvezdochkina
Сдаться рашке мы можем и без америки.

Так і шо європа хоче, - замороження і переозброєння чи стерти нас в попіл, шоб самим спастись...