Горня капучіно• 03 марта в 12:40

Я так переживаю и себя постоянно накручиваю.

Очень долго не могу забеременеть. Репродуктологи говорят, что непроходимы трубы и нужно делать еко. Я себя накручиваю. Мне кажется, что это выкачка денег. Переживаю за свое здоровье.. как все пройдет. Один раз даже у тарологов спрашивала, будут ли у меня дети. Знаю, что это бред. Но для меня еко звучит так ужасно 😞 как диагноз
Радостина• 03 марта в 12:41
А гинеколог диагноз подтвердил?
Леся-da75• 03 марта в 12:41
Ви скільки вже не можете завагітніти?
Кукусики• 03 марта в 12:41
Завдяки еко тисячі людей стали щасливими батьками
СережкинаЯ• 03 марта в 12:42
Вы же понимаете что это будет но лет через 4-6
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:42
Ответ дляРадостина
А гинеколог диагноз подтвердил?
Да. Я делала рентген труб. Сказали, что проблема только в них. Все остальное - хорошо. Муж тоже все хорошо
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:42
Ответ дляЛеся-da75
Ви скільки вже не можете завагітніти?
3 года
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:43
Ответ дляСережкинаЯ
Почему через 4-6 лет?
ПадаюВреверансах• 03 марта в 12:43
Просто хочу побажати вам чуда.
Любіться ніжно і часто, дайте долі час, якщо він увас є.
Не зациклюйтеся. Скільки пар готувалися до еко і природа саса подарувала їм цей шанс.
Курочка• 03 марта в 12:44
Оптимальним хірургічним способом лікування непрохідності маткових труб є лапароскопія. Після операції необхідно перевірити прохідність методом пертурбації (продування маткових труб). Після лапароскопічного висічення спайок маткових труб або евакуації застійної рідини успішно вагітніють 50-70 % пацієнток.
Бла бла бла• 03 марта в 12:44
То може й не треба? Чого накручуватись? Кращів часів вже не буде.
Якось так і живу• 03 марта в 12:45
Еко викачка грошей, а таро - ні....
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:45
Ответ дляКурочка
Врачи говорят, что может не помочь
Якось так і живу• 03 марта в 12:46
Ответ дляГорня капучіно
Врачи говорят, что может не помочь
Ви навіть пробувати не хочете?
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:46
Ответ дляЯкось так і живу
Еко викачка грошей, а таро - ні....
Согласна, то нервничала 😥😥😥
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:47
Ответ дляЯкось так і живу
Ви навіть пробувати не хочете?
Думаю ще
Курочка• 03 марта в 12:48
Ответ дляГорня капучіно
Врачи говорят, что может не помочь
А спробувати....Якщо не попадете у 50-70% тоді вже можна й еко...Скільки років ви намагаєтесь завагітніти?
Нашли в капусте• 03 марта в 12:48
Ответ дляГорня капучіно
я не єко не захотела сурмаму. Там такая гормональная взбучка , одной попытки хватило
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:48
Ответ дляКурочка
Три роки
автор Горня капучіно • 03 марта в 12:49
Ответ дляКурочка
Лапароскопія менше шкоди для здоровʼя? Бо врачі радять еко робити відразу
Курочка• 03 марта в 12:50
Ответ дляГорня капучіно
Три роки
Ну то не катастрофічний термін,,,Спробуйте лікувати...Моя сестра мала такий діагноз.Намагалися 4 роки.Зробила лапароскопію..Зараз має трьох здорових діток від 10 до 4 років
Курочка• 03 марта в 12:53
Ответ дляГорня капучіно
Погугліть...Там все можна знайти...
Леся-da75• 03 марта в 13:00
Ответ дляГорня капучіно
3 года
Хочу вас підбадьорити.
В мене дітей не було 9років.
Був предрак, робили 4 гістероскопії, лапараскопію.
Шансів на самостійну вагітність не було, а еко не радили, через мій предрак.
Але завагітніла сама, народила хлопчика, а рівно через рік знову народила хлопчика.
Врачі самі були в шоці. Немає нічого неможливого.
Алина-1240• 03 марта в 14:10
Парадоксально,но забудьте о попытках и не думайте об этом,и забеременеете)или попробуйте с другим мужчиной