Театр на лівому березі. Вистава в 18.00. Віддам безкоштовно. В електронному вигляді. Дуже захворіла не можу бути присутня.
Sakura-18cb• 04 марта в 15:56
Ответ дляadeliy
Написала вам в особисті)
Дякую. В мене не має можливості заходити в особисті, може можна на електронну пошту?
Sakura-18cb• 04 марта в 15:57
Бо в мене тільки мобільний додаток, а тут якось не розібралась де повідомлення.
Sakura-18cb• 04 марта в 16:15
Дуже дякую за несподівану пропозицію! Іноді такі подарунки посилає всесвіт тааак вчасно і тоді коли так потрібно….
Шкода, що дарувальниця захворіла, тож бажаю їй швидкого одужання!