Кундалина• 08 марта в 13:32
У вас є їжа-антидепресант, яка завжди покращує настрій?
KristinkaCute• 08 марта в 13:38
Я б не сказала що справа саме в їжі... Скоріш у спогадах які вона за собою несе...
От бабуся завжди робила чай з малиною, молоко з медом, тому коли я це роблю для себе то це покращує мій настрій, бо я одразу згадую ту любов і тепло з яким це колись робилось і смак змінюється
ГугелП@лАмался• 08 марта в 13:41
Є, тільки я її називаю ’антистрес’.
Шпроти, крабові палички, кукурудза консервована.
В гости звали?• 08 марта в 14:01
Раньше помогало что-то сладенькое, желательно пироженка с кофе. Сейчас и это уже не работает. И алкоголь тоже не работает.
Указка• 08 марта в 14:05
Будь-яка їжа, яка з´являється вдома після фрази чоловіка ’а давай щось замовимо’, автоматично стає антидепресантом)))
Ответ дляKristinkaCute
Схоже, у когось була погана бабуся, не сподобалося)
У мене теж була чудова, тому розділяю ваше ставлення.
Царство небесне нашим бабусям.
Законна дружина• 08 марта в 15:17
Кілька слабосолена...Сидиш і пальцями ту кільку розбираєш...заспокоює такий фінгер фуд.І ще оселедець малосольний...ням-ням,купляю уже 6 років на базарі в однієї і тієї ж жінки,завжди свіжі і смачні оселедці,кладу на дерев´яну дощечку ,нарізаю кусками в поперек рибини і їм.А ще горнятко кави з молоком і булочка із фруктовим наповнювачем...