Сунуся в чужі справи• 09 марта в 13:51

Шкодити далі волоссю чи дати відпочити?

Сім років висвітлююсь, волосся від природи тонке і рідке, зараз відросло багато свого кольору от задумалась чи сильно шкодить висвітлення? Темний мені не дуже пасує але думаю може зафарбувати в натуральний колір, а потім можна буде при бажанні колись зробити знову висвітлення. Як ви вважаєте?
Результат:
вже голосів: 34
30 (88.24%) Відрощувати своє
3 (8.82%) .
1 (2.94%) Робити висвітлення
Кава з адреналіном• 09 марта в 13:55
На фото сухе тонке волосся, все як ви написали
Але воно темне, а не висвітлене. Чи пасує вам ,за спиною не видно
Видна міленіалка• 09 марта в 13:56
Доки немає сивини насолоджуйтесь своїм кольором. Тим паче, вам треба відновити якість волосся
Дюймовочка• 09 марта в 13:57
природа не дура, то, что вам не идет природный цвет волос, это вы сами придумали. я бы не красила, зачем опять его портить?
Витворунка• 09 марта в 13:57
Це вас так стригли, чи то волосся повідвалювалося? Ви впевнені, що темне не пасує? Зазвичай, колір, який дає природа як раз гармонійно пасує і до очей, і до кольору шкіри.
Витворунка• 09 марта в 13:58
Ответ дляДюймовочка
Одночасно написали . Про природу ... .
всегдаДаДа• 09 марта в 14:00
Ответ дляДюймовочка
А вот и нет. Я от природы шатенка, но светлая кожа и зеленые глаза. Мне ужасно не идет мой цвет волос!. А сейчас, учитывая количество седины, был бы вообще трэш. Хорошо, что уже 20 лет я блондинка. Да, волос стало меньше, это факт. Но и без осветления их все равно пришлось бы ежемесячно красить, чтобы скрыть седину. Так что только осветлять, другого не придумали (!!
Надежда наш компас• 09 марта в 14:07
Зробіть якесь часткове фарбування, типу ейртач чи балаяж
Нетутешня• 09 марта в 14:10
Оно у вас и по длине какое-то темное
автор Сунуся в чужі справи • 09 марта в 14:13
Ответ дляНетутешня
Оно у вас и по длине какое-то темное
То вже так повідростало
Патріотка з дивану• 09 марта в 14:15
Стан волосся на небезпечній межі. Хоча б до половини відростити до наступного фарбування. Щоб не так сумно було з власним кольором, спробуйте семіперманент тонуючі засоби.
Нетутешня• 09 марта в 14:17
Ответ дляСунуся в чужі справи
То вже так повідростало
Ну у вас вроде вы говорите осветлённые, по итогу выглядят как темные с сединой. Не было смысла вообще так «осветлять»
Аленький носочек• 09 марта в 14:29
Ответ дляДюймовочка
А природа всегда делает чтобы шло ?)) Почему тогда так мало красивых людей ?
Аленький носочек• 09 марта в 14:30
Ответ дляВитворунка
Это неправда .
Витворунка• 09 марта в 14:31
Ответ дляАленький носочек
Это неправда .
Ну не знаю, вигляд волосся жахливий ззаду. Волосся пообламувалося. Хай так і ходить, з такою красою
З царем в голові• 09 марта в 14:38
Зараз є всякі додатки, де можна з допомогою AI примірити на себе колір волосся, аби зайвий раз не палити його фарбами. + Обирайте щадящі фарби, по відгуках. Ну й треба БАГАТО догляду за висвітленим волоссям, дива не буває, нажаль. Кілька подруг користуються компромісом - висвітлюють не всі прядки волосся, аби зберігати якість
Дюймовочка• 09 марта в 15:00
Ответ дляАленький носочек
это люди так привыкли думать, на самом деле почти все люди красивы, каждый по-своему. но тут это не докажешь, тут и Моника Белуччи, и Мерилин Монро страшные, если темы почитать))
Ширли-Мырли• 09 марта в 15:12
Ответ дляВидна міленіалка
а шо не так з сивиною?)
Аленький носочек• 09 марта в 15:52
Ответ дляДюймовочка
Мерлин Монро и Белучи конечно не страшные , а вот люди в подавляющем большинстве страшные , особенно с возрастом . Выйдите на улицу и посмотрите ))