Эта_Шикарна)• 09 марта в 21:14
Порадьте гінеколога на медмістечку, лікарня 6
У мене кіста ендометридна, треба робити лапароскопію. Порадьте гінеколога-хірурга в цій лікарні будь-ласка. Яка ціна лапароскопії, якщо робили? Які там умови? Туалет на поверсі чи в палаті? Це найближча до мене лікарня, але ніколи там не була. хочу сходити на консультацію до хорошого спеціаліста, який збереже яєчник
Xвостокрутелка• 09 марта в 21:37
Запорожье? У меня декларация в 10-й больнице а не в 6-й, хотя я живу прямо возле ’медгородка’ медунивера. Я наблюдаюсь в женской консультации на Трегубенко. Меня раньше вела врач (Киселёва) которая ещё в частном порядке делала мне лечение эрозии в ’Юлисе’ (РВТ) - я просто шла к ней на осмотр перед этим всем делом, это бесплатно было. Мазок оказался плохим - мне назначили свечи, я пролечилась и опять туда же в бесплатную женскую консультацию сходила на осмотр. Когда было всё хорошо, то та же врач меня послала в ’Юлис’ к себе же. А вот в там уже я за лечение платила деньги. Но сделала она хорошо.
Та же врач ещё оперировала раньше, сейчас не знаю. Сейчас у меня всё хорошо, я давно к тому врачу не ходила (хожу к другой потому что у другой современный кольпоскоп и я могу на приёме посмотреть на мониторе что у меня там). А вот у Киселёвой кольпоскоп старый, мне не видно то что видит она. Но как врач она очень хорошая. И всё бесплатно в женской консультации на Трегубенко.
Но я не знаю работает ли она сейчас ещё на Трегубенко - но в ’Юлис’ вроде ещё работает.
Xвостокрутелка• 09 марта в 21:47
Ответ дляЭта_Шикарна)
Дякую, що відписали, але я не вказала місто( Київ
Насколько похожи названия улиц в разных городах...
Извините, что написала текст, который вам не помог
Я думала мы с вами в одном городе
Попробуйте в регистратуре спросить, кто из врачей хороший.
Я так как-то в у себя Запорожье пошла в бесплатную стоматологию находясь в декрете (не знала ни хороших частных клиник, ни нормальных врачей в гос.), подошла в регистратуру и попросила по-человечески направить меня к хорошему врачу (сразу сказала, что сколько надо, я заплачу, лишь бы сделали хорошо пломбу) - мне посоветовали хорошего врача, нормально всё сделал, пломба и сейчас стоит
Я думала мы с вами в одном городе
Столічна штучка• 09 марта в 22:05
Ответ дляЭта_Шикарна)
Нікого там не раджу. Лежала теж з кістою, але фолікулярної, великою, робили лапару (хоча можна було і не робити), але 10 років тому здерли 8000 і ще всім треба було на лапу дати. Ідіть краще в приватну.
Эта_Шикарна)
• 09 марта в 22:13
Ответ дляСтолічна штучка
Може щось змінилось за 10 років. Велика сума як на той час
Столічна штучка• 09 марта в 22:27
Ответ дляЭта_Шикарна)
Сума ніфіга собі. Не знаю, чи змінилось, але мене оперувала завідуюча відділенням на той момент. Не памʼятаю, як її звали. Така велика крупна молода жінка. Сама по собі операція пройшла нормально, але після неї ще два роки в кожному циклі росли нові і нові кісти. Причому лікарі не могли знайти жодної причини для них. Я не стверджую, що операція вплинула на це, але осад лишився дуже неприємний, бо операція була марною витратою грошей і здоровʼя.
Эта_Шикарна)
• 09 марта в 22:35
Ответ дляСтолічна штучка
Саме фолекулярні росли? Їх ж наче спостерігають і самі мають зникати. А не Вінарська Вікторія? Дивлюсь вона зараз зав віділенням там.
Столічна штучка• 09 марта в 22:39
Ответ дляЭта_Шикарна)
Ні, то була не вона) так саме фолікулярні. От і я не розумію, навіщо мене оперували. Так, розмір був великий, але потім я і з більшими ходила, і не виникало потреби в операції.
Эта_Шикарна)
• 09 марта в 22:49
Ответ дляСтолічна штучка
В мене просто ендометридна, вона нажаль сама не зникне, ще й гормони треба приймати..а фолекулярні дійсно дивно навіщо оперувати.
Copy-Paste• 10 марта в 19:14
Ответ дляСтолічна штучка
Підтримую. Також років 8-10 років назад робила там у главвідділення. Ціни там космос. Плюс розкрутили на аналізи, які треба і не треба. Знайома робила в 3 роддомі в минулому році, дешевше ніж я 10 років назад
Эта_Шикарна)
• 10 марта в 19:59
Ответ дляCopy-Paste
А оплата була якась офіційна чи лікарю на карман? На свій розсуд чи вони вимагали якусь сумму?