ТебеОноНадось• 13 марта в 09:43
Комплексую на роботі і не тільки
Щодо старого андроїда,в мене телефону вже 5 років,всі на роботі із цими айфонами ,в метро чи маршрутці їдеш всі із айфонами,на моєму телефоні немає вже пам´яті та багато програм вже не підтримується через застарілість операційної системи
Ціни на айфони навіть не нові дуже високі ,це значно більше моєї зп,цікаво звідки вони в людей в яких +- дохід,як в мене,в розстрочку беруть?
Пишу вірші, дорого• 13 марта в 09:48
Новий андроїд Вам в допомогу, вибір на будь-який бюджет. І якщо Ви соромитесь телефона, то проблема не в телефоні, а у Вас. Я знаю достатньо заможного чоловіка, який ходить з кнопочним телефоном, тому що йому так зручно) ні, він адекватний, в нього є андроїд, але майже весь час на дзвінки він відповідає саме ним) і срати він хотів, що про нього подумають,коли побачать)
Кудряшка Сью• 13 марта в 09:49
Так вопрос о комплексах или зависти? Точно не за советом о телефоне вы пришли
Маю натхнення• 13 марта в 09:50
Я 5 лет ходила с 7 айфоном, сейчас 11 про Макс. Да, рассрочка. А что тут такого? Никто ж не знает, какие у меня ещё проблемы в жизни, вот пройдут, куплю новее, а пока что так. И мне плевать кто и что говорит
ТебеОноНадось
• 13 марта в 09:53
Ответ дляКотя_люлю
Окрім айфонів є інші хороші телефони і дешевші
Які наприклад?
Поміркована думка• 13 марта в 09:53
Якщо у вас глючить телефон, то купіть собі новий андроїд та і все. Мені, наприклад, як пересічному користувачеві, абсолютно все одно на бренд телефону і яблуко в мене лише тому, що чоловік обновляє, в іншому випадку вистачило б поко чи сяомі
ТебеОноНадось
• 13 марта в 09:54
Ответ дляпицунда
я ходила с телефоном которому 14ть лет он и остался у меня рабочим. пришлось поменять потому как киевстар какие то вышки поубирали и не брал инет...поверьте никому нет дела до вашего телефона это все дешевые понты. считаю что лучше браслетик себе купить чем телефон
Браслет в мене є
Доросла дівчинка• 13 марта в 09:56
Все залежить від того, що ви хочете від телефону. Якщо він у вас виконує функцію виключно телефону, то не бачу сенсу комплексувати. А якщо вам таки в роботі потрібні гарні та якісні фото, то так, треба гарний. Моєму телефону теж вже років зо 5, ну аж ніяк я не комплексую))) Є речі на які я з задоволенням витрачу ті кошти, які вартують нового айфону: косметолог, подорожі, якісний відпочинок, спортзал. У моєї колеги 15 айфон, але окрім кухні вдома вона нічого не бачить)))
Чорнобаївка• 13 марта в 09:56
Ви праві, в більшості зп невисокі, а айфони майже у всіх
Виходить дійсно в кредит беруть🤔
Джавеліна• 13 марта в 09:57
Ответ дляТебеОноНадось
Які наприклад?
У меня Реал ми 9 . Мне нравится. У вас вава в голове. Кому вы надо
Мамзелькіна• 13 марта в 10:01
Ответ дляЧорнобаївка
Виходить дійсно в кредит беруть🤔
Да ладно . Откуда такая статистика ? Или вы , совсем как автор , ходите и разглядываете , у кого какой телефон ? А как вы на глаз отличаете айфон от ксиоми , например ?
Пишна молодиця• 13 марта в 10:17
Вам не треба айфон, ви і з айфоном будете комплексувати, розумієте про що я?)
ТебеОноНадось
• 13 марта в 10:46
Ответ дляДоросла дівчинка
Чоловік купив їй?
ТебеОноНадось
• 13 марта в 10:47
Ответ дляМамзелькіна
По камері та чохлу
Мамзелькіна• 13 марта в 10:49
Ответ дляТебеОноНадось
По камері та чохлу
А что , для айфонов идут чехлы какие-то особенные ?
А камеры у айфонов как визуально отличаются ?
ТебеОноНадось
• 13 марта в 10:53
Ответ дляМамзелькіна
Можна відрізнити
Мамзелькіна• 13 марта в 10:54
Ответ дляТебеОноНадось
Можна відрізнити
Так расскажите , а то я не в курсе .