Сонячний день• 14 марта в 15:24
У вас было такое, что брокарде покупали подделку? Вам вернули деньги?

Не за Будка• 14 марта в 15:27

175см55кг19лет (она)• 14 марта в 15:32
Было. В оригинале он сладкий приятный, а прислали кислятину с какими-то не приятными нотами. Не вернули конечно, сказали что запах это индивидуальное восприятие)

Люблю Украину• 14 марта в 15:33
Автор, вы никогда не сможете доказать,что была куплена подделка, поэтому и никакой возврат невозможен

Хачапууури• 14 марта в 15:43
Ответ дляЛюблю Украину
от і я про що. Колись купила 212, а вони без коду. Проте аромат той самий був, що і раніше, стійкість та сама. А вислуховувать якісь байки не хочу. У них їх багато. Ефірні масла з іншої країни, склад змінився і т.д.
Я тут с краю постою• 14 марта в 15:44
Хорошая подруга админ в броке.
Подделок там нет. Все завозится официально.

Підмітайло• 14 марта в 15:47
Было у подруги. Она принесла обратно - заменили на другой. Но там и флакон не соответствовал, и аромат. У меня сложилось впечатление, что в сети в целом подделок нет, но иногда сами продавцы могут продавать подделку. На истину не претендую, мое мнение.

Marinamariana• 14 марта в 15:50
Ответ дляПідмітайло
Вполне вероятно
Анютины ласки• 14 марта в 15:54
В далеких 2010- х.
Лак ysl.
Не пробивався код .
Написала до виробника, сказали, що в них таких кодів нема .
З цим зверталась до брока, тоді ще був форум на їх сайті .
Гроші повернули.
Більше там ніколи не купляла.
Потім все іноземні сайти.
Лак ysl.
Не пробивався код .
Гроші повернули.
Більше там ніколи не купляла.
Потім все іноземні сайти.

Булькаю• 14 марта в 15:54
Мене так смішать оці воплі це підробка.Ніби такі єксперди всі.Парфюм може відрізнятись одна партія від одної.В наші Брокарди привозять з різних країн парфюми одного бренду.

Бідося• 14 марта в 15:55
Жодного разу не надали доказів, що хтось купив там підробку))) тож одні балачки

СМСница• 14 марта в 16:06
Ответ дляЯ тут с краю постою
Хорошая подруга админ в броке.
Подруга продавец в броке.Бывают подделки. И не спрашивайте как...наши люди везде умеют крутиться.

Умничка-помощничка• 14 марта в 16:06
Ніколи там підробки не попадалися , 20 років колекціонер , побачу підробку одразу

СМСница• 14 марта в 16:06
Ответ дляПідмітайло
Вы правы.
Прикуси Язика• 14 марта в 16:15
Ответ дляУмничка-помощничка
Це підробка?
Заліковий троль• 14 марта в 16:29
Ответ дляЛюблю Украину
Минулого року, при мені, на касі у львівському Броці, підійшов мужчина з парфомом чоловічим Шанель і пояснив, що це підробку вони продали, попросив визвати когось там, казав, що мав цей аромат з Європи купу років і це що купив жахливий запах, ще наїхав на них, що у нього було якесь святкування а аромат був жахливий. Одним словом оформляли повершення коштів і всі біля нього миленько бігали. Правда дядько був по одягу не простий, при хороших грошах, а у Брокарді вони завжди оцінюють по одягу.
І ще згадала, знову Шанель жіночий Крістал о верт, дуже відомий апомат, ні з чим не спутати, так ось знаю жінку яка у них купувала і це була підробка, компот спиртовий. Правда вона не зверталась на обмін, і цей аромат чомусь давно не завозять.

Начальник Анонимов• 14 марта в 17:15
Ответ дляЗаліковий троль
У мене була подібна ситуація, аромат відрізнявся навіть від їх тестера.
Звісно, мені б самій не повернули, але чоловік їм мозок виніс з перевіркою доків на парфуми. Повернули гроші

Умничка-помощничка• 15 марта в 13:17
Ответ дляПрикуси Язика
Це підробка?
Покажіть лазерний код на самому флаконі
Прикуси Язика• 15 марта в 13:36
Ответ дляУмничка-помощничка
Покажіть лазерний код на самому флаконі
Будь ласка, з ним якраз все добре. Це точно лазерний код, а не підробка. Аромат один в один з броком, зрівнювали, збиває з пантелику трубочка. Парфуми не мої, то я і більше не розбиралися. Але ж цікаво
Коплю на груди• 05 апреля в 13:46
Ответ для175см55кг19лет (она)
Да, я брала в магазине, запах - соответствовала только верхняя нота, стойкость тоже отличалась от тестера. Сказали, что такой точно запах, а если я чувствую разницу - то, возможно, производитель делал переформулировку и вот разные поставки отличаются бла-бла.
Но это был аромат с распродажи. За полную стоимость брала другой - оригинал. В беременность с обостренным нюхом ходила сравнивала парфюмы в брокарде в Пирамиде (Киев) - даже в тестерах не то же, что за день до того нюхала в европе и дьютике. Возможно, там просто условия хранения говно, но потребителю от этого не легче
Коплю на груди• 05 апреля в 13:48
Ответ дляНачальник Анонимов
Ха, доки в них є. Ніщо ж не заважає купити партію у виробника і ще одну ’ліву’. Там ніби ж коди поштучно не вказані