Сірничок• 15 марта в 12:57

Тільки подумалось,що люди живуть в будинках, квартирах за 5-15тис дол

Якось дивно стало..У нас 50-200тис в основному цінники на житло.А у людей і ремонти,і все за 10...
автор Сірничок • 15 марта в 12:57
Одна і та сама хата ,припустимо,однаковий ремонт і десь 10,а в нас 70
Яжемать Мне можно• 15 марта в 12:58
А нічого що ціни на квартири в Києві і Дружківці чи Сарнах кардинально різні?
Тріль підпільний• 15 марта в 12:58
А живут и в бесплатных, ремонт своими руками. 😱
Зажуженная Жужжа• 15 марта в 12:58
зависть
автор Сірничок • 15 марта в 12:59
Ответ дляЯжемать Мне можно
Так,я розумію.Але однакова цегла,ремонт ,ділянка ,в така різниця
Ворую вкусняшки• 15 марта в 12:59
Удалено администрацией...
Аноним_Русалка• 15 марта в 12:59
Ответ дляСірничок
І?
Карамелька• 15 марта в 12:59
Ответ дляСірничок
То може їхньому дому вже 15 років, а Вашому всього 2?
Тріль підпільний• 15 марта в 13:01
Кстати, вы тоже можете купить квартиру где-то в глубинке в пгт за 5-15 и живите)
Я не в теме• 15 марта в 13:02
Ответ дляСірничок
То може оточення навколо тієї ділянки з цеглою різне? Нє?
Будинок біля моря все ж буде коштувати умовні 100 тисяч, але такий самий будинок десь в Глушківці буде за 30
Так само якщо порівнювати квартиру у Львові за 70 і квартиру в Харкові, яка раніше 70 коштувала але реально її зараз продати десь за 40.
Заздрість то погано• 15 марта в 13:03
Ответ дляСірничок
ви що біля таможні?
Жирафовое варьенье• 15 марта в 13:03
Ответ дляВорую вкусняшки
Удалено администрацией...
Слава Українi• 15 марта в 13:05
Ответ дляТріль підпільний
Я живу в райцентрі Чернігівської області, таких цін немає, хіба в глухому селі.
Слава Українi• 15 марта в 13:11
Ответ дляТріль підпільний
Ось приклад, ремонт ще радянський, потрібен капремонт
Невидимка Майя• 15 марта в 13:14
Де це квартири по 5-15 тис.? І ще такі, щоб в них можна було жити...
ФФФФристайла• 15 марта в 13:18
Ответ дляНевидимка Майя
Той же Кривій Ріг, наприклад. Там дешеве житло було і до війни.
Тріль підпільний• 15 марта в 13:19
Ответ дляСлава Українi
Вот первые попавшиеся на олх, каменское, мирноград и тд
От 10 т дол
Невидимка Майя• 15 марта в 13:19
Ответ дляФФФФристайла
Навіть в Кривому Розі то не буде жилий стан.
Невидимка Майя• 15 марта в 13:20
Ответ дляТріль підпільний
От 10 т дол
Ви знаєте, де знаходиться Мирноград?
Тріль підпільний• 15 марта в 13:21
Ответ дляНевидимка Майя
Но автор и написала - квартира от 5-15 т дол, и ремонт за 10.
А можно сделать косметический ремонт своими руками и жить. Как наши родители делали и нас там растили.
Тріль підпільний• 15 марта в 13:21
Ответ дляНевидимка Майя
Ви знаєте, де знаходиться Мирноград?
Нет)) Взяла на олх
Экспертиза• 15 марта в 13:21
Недавно співробітник бідкався, які дорогі унітази, по 30 тис грн. Я сама аж прифігіла, бо мені також треба міняти. Виявилося, що вони хочуть чорний італійський. У всіх різні апетити
ТихоЯ• 15 марта в 13:22
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну не знаю, навіть в Сарнах вже дешевше 50к нічого не купиш
Невидимка Майя• 15 марта в 13:22
Ответ дляТріль підпільний
Нет)) Взяла на олх
То погугліть. І може зрозумієте, чому там дешеві квартири... може тих квартир насправді вже і немає фізично.
Тріль підпільний• 15 марта в 13:24
Ответ дляНевидимка Майя
Я поняла уже, наверно фронт. А каменское? Я же взяла просто первые попавшиеся. И знаю, что в КР до войны было полно квартир по 5 т дол, сестра себе присматривала, думала туда уехать.
Тріль підпільний• 15 марта в 13:26
Полтавская обл. налетай!
Скоро_вчера• 15 марта в 13:31
Ответ дляТріль підпільний
Полтавская обл. налетай!
56 кв м?)) 3 кімнати? Це село десь поруч? Я ці будинки знаю, колись будували, як общагу, потім перелампічили , хто що зміг викупити. Там таке все, як з коробок зроблене почтових. Конурка.
Мальчижка• 15 марта в 13:40
Непонятно что и с чем вы сравниваете
Тріль підпільний• 15 марта в 13:40
Ответ дляСкоро_вчера
Ну вот, начинаются придирки. В условиях была дешевая квартира, а не элитный комплекс. И 56 м - это обычная трешка в хруще или брежневке, таких полно в любом городе. Моя мама живет в трешке 58м и я в ней выросла с сестрой. Комнаты 9, 12 и 17, кухня 6м.
бювет_в_обед• 15 марта в 13:51
Ответ дляСірничок
Знаю де квартири коштують по 3тис доларів, от і зрівняйте наприклад з Києвом