Начальник Анонимов• 15 марта в 15:56
Кто ездил с детьми во Львов погулять на 2-3 дня
Расскажите ваш маршрут. Что посетили, какие экскурсии, где ели. Интересует с детьми 9-12 лет
Цветочница• 15 марта в 15:59
Были летом.
Драгон парк, уруру парк, кушали в ресторации бачевский, реберня. В музей восковых фигур сходили
Margaret Rose• 15 марта в 16:00
Я жила в Львові і рекомендувала б вам сходити в Майстерню шоколаду (це в центрі), можна на екскурсію в Копальню кави (там імітація ’видобування кави’ з надр землі, видають каски і т.д.) - ці дві локації поруч, можна в Стрийський парк покататися на дитячій залізниці (не знаю, правда, чи вона працює зараз), в центрі древні храм на храмі, можна просто зайти і подивитися - дуже цікаве оздоблення
ПуГоФФка• 15 марта в 16:00
Ответ дляЦветочница
Были летом.
І заради його їхати у Львів?
Начальник Анонимов
• 15 марта в 16:01
Ответ дляБочка порохУ
Постійно їздимо. Все залежить від інтересів дітей.
Ми їдемо вперше. Хочеться цікаво провести вихідні і спланувати, щоб не тинятись на місці
Бочка порохУ• 15 марта в 16:01
Моїм 8 і 11. Їм цікаві музеї, екскурсії. Їмо в Пузатій хаті, Борщі, Реберні чисто для шоу все інше - не годиться. Ще подобаються піци в Любий друг.
Творю чудеса• 15 марта в 16:01
Дуже непоганий окнанаріум.
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Начальник Анонимов
• 15 марта в 16:02
Ответ дляБочка порохУ
Які екскурсії порадите?
Коко Шанель• 15 марта в 16:03
Обожаю Львов. Его атмосферу, его дождливый климат (Львову пасує дощ!❤️), і взагалі все таке естетичне, гарне, багато гарних новобудов, все виглядає в моїх очах дуже красиво і естетично, по-європейськи, атмосферно і кайфово
Кросівки оригінал• 15 марта в 16:03
Ввечері якогось дня залиште дітей дивитись мультики і сходіть в Львівську оперу, це неймовірно!
наКоблучках• 15 марта в 16:04
Музей науки
Океанаріум
Цирк
Екскурсії паравозиком, на кареті
Уруру, але це не у Львові і щараз ще рано
Реберня, мяса і справедливості, криївка
Океанаріум
Цирк
Екскурсії паравозиком, на кареті
Реберня, мяса і справедливості, криївка
наКоблучках• 15 марта в 16:05
Ответ дляКросівки оригінал
Плюскюсь за оперу
Бочка порохУ• 15 марта в 16:05
Ответ дляНачальник Анонимов
Палац Потоцьких, Будинок вчених, Музей Франка, Грушевського, Крушельницької, на Площі ринок всі музеї цвкаві, Італійський дворик, музей етнографії -вхід з Копальні кави. Для антуражу - в Криївку, Копальню кави сходити, взяти запаяні напої, по визілних там прекрасні концерти живої музики, купа старовинних храмів в центрі, варто сходити, Вірменська церква. Там все цікаво і прекрасно. Навіть тинятися на місці цвкаво.
ПуГоФФка• 15 марта в 16:06
Ответ дляКоко Шанель
Клімат змінився і вже не дощовий, а спекотно засушливий
Бочка порохУ• 15 марта в 16:06
Ответ дляТворю чудеса
Дуже непоганий окнанаріум.
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Палац Потоцьких.
Львів то завжди гарна ідея
Океанаріуми скрізь є, ні про що, час і гроші на вітер.
Бочка порохУ• 15 марта в 16:07
Ответ дляКросівки оригінал
Так, 100%
Машуля2010• 15 марта в 16:08
Скажіть будь ласка, а де зупиняєтеся в Львові? Порадьте готель, бажано з парковкою
наКоблучках• 15 марта в 16:08
Ответ дляБочка порохУ
Де скрізь?
Пупуговка• 15 марта в 16:10
Чуть старше дети, но напишу, думаю и вашим понравится
Первый день - аквапарк с джакузи, второй день - океанариум, 3-й день - музей науки и техники «Эврика»
Насчет еды - завтраки в Бачевских, обеды, ужины - Атлас, Гасова лампа, Подземелье, Дом легенд, Львовские круассаны. Десерты - Львівська майстерня шоколаду
Пупуговка• 15 марта в 16:10
Ответ дляЦветочница
Были летом.
Я даже не знала про такой музей
наКоблучках• 15 марта в 16:11
Ответ дляМашуля2010
Ми останній раз були у Писанка.
Але зазвичай просто апарти знімаємо
Пупуговка• 15 марта в 16:11
Ответ дляПуГоФФка
І заради його їхати у Львів?
Ради атмосферы. Если так рассуждать, можно никуда не ездить
КротоТо• 15 марта в 16:11
Ответ дляНачальник Анонимов
екскурсию купитье обзорную на первый день
и куча и выкрутасами
Кросівки оригінал• 15 марта в 16:12
По їжі, майстерня шоколаду, підніміться на самий верх, там оглядовий майданчик, панораму міста видно. Копальня кави, спускайтесь в підземелля, не соромтесь спитати де, самі можете не знайти. Там беріть крем брюлє і запечену каву, вам таке шоу за 140 гривень покажуть!!! Реберня маст хев, сніданок в кафе Інші Клопотенко, сирники сам боженька там готує, відкриті з 7 ранку. Чебуреків можна в центрі зʼїсти, і кафе є з баським чізкейком, так наче і називається. Це все поряд знаходиться
Пупуговка• 15 марта в 16:13
Ответ дляКросівки оригінал
Это надо любить. Я сходила на оперетту, как только песни - я засыпала 😔
Пупуговка• 15 марта в 16:14
Ответ длянаКоблучках
Де скрізь?
Наверное, Киев. Для многих один город в Украине есть - Киев и он, по их мнению, везде 🤷🏻♀️
(Хоть я сама из Киева)
Кросівки оригінал• 15 марта в 16:15
Ответ дляПупуговка
Для початку треба спробувати)
ПуГоФФка• 15 марта в 16:15
Ответ дляПупуговка
Не хочу вас розчарувати але ’атмосфера Львову’ точно не в Уруру і точно в Драгон парку
Пупуговка• 15 марта в 16:16
Ответ дляКросівки оригінал
Для початку треба спробувати)
С этим согласна. Попробовать стоит. Я ходила на Летучую мышь, думаю, любителям зашло бы очень