Сколько_мне_лет?• 16 марта в 18:20
Панарицій у дитини.
Дівчата. У дитини нагноєння пальця ноги, здерла ніготь так що шматок відірвався під валиком.
У мене в дитинстві таке також було, я ще якісь листки прикладала з дерева чи куща, листок серцевидний. Не важливо
Я дитині мотала Вишневського на ніч, (витяг дике мʼясо) левомеколь в день і пускала у школу.
Тиждень не загоювалося, то ж вже в школу не відпущу, бо ніжка пітніє, травмується.
От думаю, іти до хірурга? Але перечитара купу тем тут, і всі ріжуть чи навіть зривають нігті.
Чи взяти спробувати квасці або мазь Ілон.
Дівчата, порадьте що робити. Ванночки з сіллю почали з учора робити.
Іти до хірурга?
Спробувати ванночки і Ілон?
Чи квасці? Чи до подолога?
Подолг у нас манікюрщиця 2 в 1. Щось не дуже довіряю..
я дурна, що пускала в школу, я знаю.
Народні методи типу цибуля, алое, капусту чи хліб не розглядаю, дівчатка. Дякую за поради
Іти до хірурга?
Спробувати ванночки і Ілон?
Чи квасці? Чи до подолога?
я дурна, що пускала в школу, я знаю.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 марта в 18:22
мастер маникюра не отвечает за обязанности хирурга. вас- к нему.
Сколько_мне_лет?
• 16 марта в 18:23
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Ну вона і подолог з дипломом. Я перечитала 20 тем, хірурги = різати..
А я б хотіла уникнути (
Да, я блондинка!• 16 марта в 18:24
Так а панаріцей під нігтьом? Чому ви вирішили, що ніготь будуть зривати?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 16 марта в 18:25
очнеь много солевых ванночек с содой.. горячих. бывает, что операция не потребуется.
Сколько_мне_лет?
• 16 марта в 18:25
Ответ дляДа, я блондинка!
Сумбур в голові, багато тем перечитую
Сколько_мне_лет?
• 16 марта в 18:26
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Гарячі не можна, теплі роблю.
Да, я блондинка!• 16 марта в 18:27
Ответ дляСколько_мне_лет?
Сумбур в голові, багато тем перечитую
Ми в Охматдит їздили, вскрили панаріций, прочистили від гною. Ніготь не чипали. Все швидко загоїлось. 5 хвилин маніпуляція
Поддакиваю иногДА• 16 марта в 19:00
Ванночки солево- содовые,с фурацилином, потом перекись или другой антисептик,далее меняла повязки с левомеколь, мазью вишневского или под пластырь с
ваткой.Также внутрь принимала стрептоцид, как антибактериальное.Но все равно ноготь отошёл от ложа.Перенесла тяжело, была даже температура.Отрос новый уже.
АфродитаПетровна• 22 марта в 00:42
Автор, мне резали в детстве дважды подряд. Не помогло. Пока мама не отвела меня к знахарке, та че-то там пошептала, колоски, тазик с горячей водой, иконы... И помогло, на удивление.
Ни к чему не призываю, просто описываю факт своей биографии.
Своего ребенка конечно к врачу повела бы.