волосатое стекло• 16 марта в 20:05
А ви боїтесь ходити до стоматолога?
Я то хожу але кожен раз боюсь. Не знаю як це перебороти. Вже навіть придумала собі приманку, після пломби купляю книжку.

Дуб береза• 16 марта в 20:06
Нет. Боюсь забирать анализы: вечно кажется, что там хрень всякую нашли..

Телепузик• 16 марта в 20:07
Да, боюсь. У меня травма из детства. Хожу регулярно, ничем себя не поощряю. Мне достаточно понимать, что если не ходить, будет страшнее потом)

Ms. Доброта• 16 марта в 20:07
Боюсь.Но не лечения , а чтобы ничего плохого не обнаружили, т.к. это дорого
МастерЮля• 16 марта в 20:07
Ні, не боюсь...відвідую регулярно: чистка раз на рік, проф огляд. Якщо не запускати, то нічого страшного там нема. От в дитинстві моєму ( мені 48) були такі бор машини і так лікували, що боялась страшенно.
БезВзяток• 16 марта в 20:07
Ответ дляКумедна
А чего бояться?
Дитяча травма - в дитинстві лікар ставив пломби без наркозу, було дуже боляче

Мона Лиза• 16 марта в 20:08
Боюсь очень реакции на анестезию (один раз была), а самого лечения нет.
волосатое стекло
• 16 марта в 20:08
Ответ дляТуфли в чешуе
А з гінекологом у вас як?
Нормально, періодично відвідую без всякого страху.
Кумедна• 16 марта в 20:08
Ответ дляБезВзяток
И что вы с тех пор так и не ходили больше?
Детские_Будут?• 16 марта в 20:09
Ответ дляБезВзяток
А я наоборот боюсь, что будут наркоз парить. Люблю без наркоза лечить.

волосатое стекло
• 16 марта в 20:09
Ответ дляКумедна
А чего бояться?
Що буде боляче, що не витерплю тих всіх приладів в роті і почну кашляти, бо часто рвотний рефлекс був на всі ті штуки.

волосатое стекло
• 16 марта в 20:11
Ответ дляДетские_Будут?
Ви смілива. Я без анестезії тільки вже мертві зуби лікую, а так ні.

волосатое стекло
• 16 марта в 20:11
Ответ дляCopy-Paste
К стоматологу нет, а вот на узи, маммографию и т.п. боюсь...
А чого УЗД вас лякає, це ж взагалі не боляче ніяк.
Телепузик• 16 марта в 20:12
Ответ дляволосатое стекло
А укола не боитесь?) Я и его боюсь. Правда, это все же не долго надо потерпеть. Тоже почти все делаю с анастезией.
Бавовна• 16 марта в 20:13
Уже не боюсь.
А раньше меня аж трусило.
Единственная травма советского детства.
А раньше меня аж трусило.
Единственная травма советского детства.
Гл. Амурная• 16 марта в 20:14
Вже років 20 стоматологія безболісна.
Легко завалююсь на крісло, слюні відсмоктують, растопирка тримає щелепу відкритою.
На мені лежить симпатичний чоловік
Чом би і ні?
На мені лежить симпатичний чоловік
Чом би і ні?

волосатое стекло
• 16 марта в 20:14
Ответ дляТелепузик
Уколу не боюсь, секунда болі, витримати можна
волосатое стекло
• 16 марта в 20:15
Ответ дляГл. Амурная
Вже років 20 стоматологія безболісна.
На мені лежить симпатичний чоловік
Чом би і ні?
На мені лежить симпатичний чоловік
Чом би і ні?
Оо, як ви гарно описали))) аж під іншим кутом поглянула

БезВзяток• 16 марта в 20:15
Ответ дляКумедна
Ходила, але кожен раз зжимаю кулаки від страху так сильно, що нігті до крові врізаються в долоню.
Підсвідомо боюся, що буде боляче, не можу нічого з цим зробити

Дама с собачкой• 16 марта в 20:16
Мені перші пломби в 20 років ставили так, що треба було видаляти вже нерви. Зробили знеболюючий укол - знепритомніла
З´ясувалося, що алергія на знеболюючий препарат. Коротше, в мене був такий негативний перший досвід, що раз на рік точно (а так частіше) бігаю до стоматолога, бо просто карієс - то фігня порівняно з усим іншим

Гл. Амурная• 16 марта в 20:17
Ответ дляволосатое стекло
О, бачте.
Головне правильно стоматолога обрати
Бавовна• 16 марта в 20:17
Ответ дляБезВзяток
Я пила адаптол перед візитом до стоматолога, і зуби лікую з укольчиком.
А шо сталося?• 16 марта в 20:18
Ответ дляАnnеt
зачем терпеть боль? есть же обезбол.
Не завжди і потрібен. Мені робили пломбу без нього, бо нерва не було. Нічого не відчувала.