Млинці зі смайликом• 16 марта в 21:15

Піроплазмоз. Чи є в собаки шанс?

Собака сільський, дворовий, живе на подвірʼї у бабусі. 4 дні тому почав погано почуватися, був вʼялим, не бігав як завжди, але гуляв. вчора відмовився від їжі , але пив бульйон. Сьогодні відвезла його в клініку, діагноз-піроплазмоз. ЗАК поганий, низький гемоглобін, ще там щось низьке і погані ниркові показники. Залишила його в стаціонарі на три доби, зі слів лікаря у нього почали відмовляти нирки. Собака бабусин, розумію, що затягнули, я просто не знала…Вік 6 років, вага 33 кг, дворовий знайда. Чи є у нього шанс? Сказали, що можливо переливатимуть кров.
Мочалкин блюз• 16 марта в 21:19
Шанс є завжди🙏 Одужання песику😢🫶🙏
автор Млинці зі смайликом • 16 марта в 21:20
Ответ дляМочалкин блюз
Шанс є завжди🙏 Одужання песику😢🫶🙏
Та в лікаря судячи по аналізу крові прогнози такі собі(
Хочу барабульки• 16 марта в 21:21
Є. Завжди є шанс і залежить від організму, ну і від лікаря звісно. У мене пес 8 років одужав від чумки. Нехай чотирилапий одужує!
Мочалкин блюз• 16 марта в 21:21
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ви ж розумієте який діагноз. Лікар не може нічого гарантувать. Як організм справиться
Аннуитет• 16 марта в 21:22
У наших двох колись шансів не було, діагнустували коли вже безсилі були, не ходили. Вони були ще два молодих пса, я їх на руках носила тиждень, поки тато колов ліки, я робила клізми і поїла чаєм з цукром і тупо сиділа над ними три дні, щоб не заснули. Дивом вичухались.
Хвороба важка, але все можливо. Удачі вам.
автор Млинці зі смайликом • 16 марта в 21:23
Ответ дляХочу барабульки
Знайшли його щеням в полях, хтось вивіз. Пес як бик, з ніг зносив, парканів для нього не існувало, навіть не чекали що такий вимахає. Сьогодні він просто дозволяв з собою робити все, і УЗД і кров, вʼялий просто дуже.
Ответ дляАннуитет
В них також був цей діагноз? Наш пішов сам.
Аннуитет• 16 марта в 21:24
Ответ дляМлинці зі смайликом
Так, очі жовті вже були.
автор Млинці зі смайликом • 16 марта в 21:25
Ответ дляАннуитет
Так, очі жовті вже були.
В нашого також жовті. А нашо клізми?
Аннуитет• 16 марта в 21:26
Ответ дляМлинці зі смайликом
В нашого також жовті. А нашо клізми?
Кров це добре, що перельють, чим скоріш тим краще, бо зараження пішло вже. І ще треба підтримуючі колоти окрім ліків, не знаю що саме, може глюкозу, щось щоб енергію давало.
автор Млинці зі смайликом • 16 марта в 21:30
Ответ дляАннуитет
Надіємося. Хочеться вірити бо стан ну дуже важкий, як на мене.
Хочу барабульки• 16 марта в 21:38
Ответ дляМлинці зі смайликом
Важко , але тримайте кулаки за песика! Нехай одужає! Часто дворові собаки більш сильні за здоровʼям , ніж породисті
Холодная каша• 16 марта в 21:44
Так, піроплазмоз лічеться, але все залежить від організму собаки.
автор Млинці зі смайликом • 16 марта в 21:45
Ответ дляХолодная каша
Чи реально його за три дні забрати додому?
Холодная каша• 16 марта в 21:45
Ответ дляМлинці зі смайликом
Ні
Холодная каша• 16 марта в 21:48
Якщо йому стане краще, то через 7 днів можна забрати, але лікування потрібно продовжити вже дома. Так, як у вас уже є ускладнення на нирки, це займе не менше 3 тижнів
Ananasprotivogaz• 16 марта в 21:50
Ответ дляМлинці зі смайликом
В нашого також жовті. А нашо клізми?
Мне врачи говорили, если пожелтела собака, то шансов нет. Но моя выжила, значит таки есть
автор Млинці зі смайликом • 16 марта в 22:07
Ответ дляAnanasprotivogaz
Ви свою також в стаціонарі лікували? Як довго проходило лікування?
Ananasprotivogaz• 16 марта в 23:23
Ответ дляМлинці зі смайликом
Нет. Привозила на капельницы. 5 дней
автор Млинці зі смайликом • 17 марта в 12:54
Ответ дляAnanasprotivogaz
Нет. Привозила на капельницы. 5 дней
Відзвонилися з клініки, без покращень, не знаю навіть що робити?!
Ananasprotivogaz• 17 марта в 13:53
Ответ дляМлинці зі смайликом
А кровь переливали? Часто это помогает.
автор Млинці зі смайликом • 17 марта в 19:12
Ответ дляAnanasprotivogaz
А кровь переливали? Часто это помогает.
Стало краще, були в нього щойно,віджив,почав їсти, гемоглобін трішечки піднявся, кажуть шо зараз немає потреби в крові, бо гемоглобін пішов в верх, ниркові проби будуть робити завтра,але пісяти почав. Капають цілодобово.
Ananasprotivogaz• 17 марта в 21:01
Ответ дляМлинці зі смайликом
Фух. Пусть выздоравливает!
Щедрик• 17 марта в 22:00
Автор, на будущее - обязательно обрабатывайте от клещей, круглогодично, проверенными средствами типа симпарики.
Здоровья собаке!
автор Млинці зі смайликом • 17 марта в 22:21
Ответ дляЩедрик
Здоровья собаке!
Ми обробляли каплями на холку в період весняно-осінній,в житті б не подумала, що зимою в мороз десь знайдеться кліщ. Завтра будемо думати чим обробити будку та потрібно радитися з ветеринаром як його вберегти. Він дворовий, волелюбивий, бігає на досить великій площі, я уявлення не маю що тепер з ним робити. Бабуся старенька , максимум може дати йому їсти. Раніше вона завжди його вичісувала та якщо були кліщі знімала, зараз уже погано баче та не може бо він величезний і валить її з ніг. Потрібне щось таке, щоб я робила періодично приїжджаючи.
Щедрик• 18 марта в 00:06
Ответ дляМлинці зі смайликом
Бравекто таблетки действуют 3 месяца.
Симпарика - месяц
Нексгард - 28 дней.
Таблетку можно бросить в еду, если дочиста все съедает.
Нексгард и симпарика вкусные в принципе, мой их жрет с удовольствием.
Капли на холку ненадежны тем, что если собака попала под дождь или его искупали за 3 дня до или в течении 3 дней после обработки, капли не подействуют.
Ну и обрабатывать надо, конечно, круглый год.
автор Млинці зі смайликом • 18 марта в 21:51
Ответ дляAnanasprotivogaz
Фух. Пусть выздоравливает!
Відписуюся в темі, були сьогодні ввечері, аналізи йому робили після обіду, всі показники значно кращі, переливання крові не потрібне. Брали ми його гуляти, активний, бігав, дуже радів, скакав. Могли його забрати, в принципі лікарі казали, що можна уже перейти на уколи, але бажано ще добу капати-залишили капати. Капають цілодобово, не знаю чим, але лікування дуже коштовне, можливо тому і помічне . Дали нам рекомендації щодо обробки від кліщів (таблетки,нашийник). Собака був здоровим, молодим, можливо тому так…ниркові показники ще не ідеальні, але нирки працюють. Сказали, шо два тижні будуть ліки вдома,ми знайшли в селі ветеринара,який буде робити уколи, а потім ще якийсь важливий укол в клініці під наглядом. Якось так.
Аннуитет• 19 марта в 01:05
Ответ дляМлинці зі смайликом
Рада за вас і песика хай буде здоровим