цікавить число.
статистиці в інтернеті вірити не варто.
Думаю офіційні цифри занижені в десятки разів - у 2023 я тут виставляла фото, де на стіні сільської церкви були вивішені портрети загинувших воїнів моєї маленької Батьківщини, на той час була завішена тільки одна стіна, зараз закінчується друга. Порадниці з піною у рота доказували мені, що такого просто не може бути, бо фейк як і мої повідомлення, що село вигрібають під нуль. Ну що ж тцк добралось до великих міст і столиці, можливо, зараз це перестануть піддавати сумнівам - втрати непоправні.
Ответ дляinresta
стільки ж, як із іншої сторони.
Наприклад, чи ви бачили скільки маленьких прапорців на Майдані ?
переживаю, що їх можуть зачистити, щоб ’не дискредитувати’ владу ((
Не згідна, думаю через курську операцію наших полягло більше, але всі вони пропавші безвісти.
данные на ноябрь 24 года
«Данные веб-сайта ualosses показывают, что с 2022 года погибло не менее 60 435 солдат. В отличие от других источников, ualosses каталогизирует имена и возраст погибших, что позволяет подсчитать потери по возрастным группам и в процентах от мужского населения. (Хотя на передовой служат некоторые женщины, подавляющее большинство бойцов — мужчины.)
Цифры свидетельствуют о том, что более 0,5% довоенного населения Украины, состоящего из мужчин боеспособного возраста (от 18 до 49 лет), были убиты. Данные по уалоссам неполны и известен не весь возраст солдат. Реальная доля мужчин, погибших на войне, выше. Доля тех, кто слишком ранен, чтобы продолжать сражаться, еще выше: если предположить, что на каждого убитого в бою от шести до восьми тяжело раненых украинских солдат, то почти каждый двадцатый мужчина боеспособного возраста мертв или слишком ранен, чтобы продолжать сражаться.»
думаю, что намного больше погибло.
олена олена• 17 марта в 20:32
Ответ дляеліт
Удалено администрацией...
Це Зеленський їх вбив?
Що, по вашому, він мав зробити, щоб не вбивали солдатів наших?
олена олена• 17 марта в 20:36
Ответ дляеліт
Тема була про чисельність загиблих не перекручуйте, скільки він визнає загиблих і поранених напишіть будь ласка
Я не знаю, скільки він визнає. Це нічого не міняє. Під час війни ніяка сторона не оголосить кількість загиблих офіційно
олена олена• 17 марта в 20:37
Ответ дляVIKYSIA
Очень много, у нас наверное каждый второй мужчина погиб (
Де це таке? В вашому близькому оточенні? Родина, друзі, знайомі?
Ви про чоловіків загалом чи про солдатів?
олена олена• 17 марта в 20:40
Ответ дляVIKYSIA
Да в моему оточенні, все что ви перечислили к сожалению
Дивно. Я вже писала, що у мене дуже велике коло спілкування - друзі, чоловіки подруг, колеги, 36 батьків у дитини в класі і тд. Не служить жоден.
олена олена• 17 марта в 20:40
Ответ дляеліт
Той не пишіть дурниць якщо вам не цікаво знати кількість загиблих, так напишіть нецікаво
Не нецікаво, а я розумію , що правдиву цифру ми зараз ніде не прочитаємо
Ответ дляолена олена
’Ви праві, коли кажете ’Як ви думаєте?’, бо ніхто не знає точно. Це правда, що є певна кількість загиблих. У нас є 46 000 загиблих військових. Ще більше десятка тисяч – це ті, хто зник безвісти або перебуває в полоні. І ми не можемо точно сказати, бо зниклі безвісти можуть бути мертвими або в полоні’, – сказав Зеленський.
Крім того, за його словами, понад 380 000 військових поранено.
Краще би мовчав ніж називав нереальні цифри
олена олена• 17 марта в 20:42
Серед військових великі втрати. Але писати, що загинув кожен другий чоловік в Україні - це вже занадто
Ирина-bbd0• 17 марта в 20:42
Ответ дляеліт
Так это Вы как раз и перкручиваете
Украинских солдат убили прилезшие кацапы
Как и мырных украинцев
И это факт!
Не было бы прилезшего запаребрикового отребья.никто бы не погибал.
Как и мырных украинцев
И это факт!
Ирина-bbd0• 17 марта в 20:44
Ответ дляVIKYSIA
Нічого дивного
А тут у всех служат и каждый второй погиб?
Что за новинки такие?