Гжегож Бженчишчикевич• 18 марта в 11:42
Порадьте крем для обличчя підлітку
Дівчина, шкіра нормальна
Привіт з ботойбіччя• 18 марта в 12:48
Под макияж - любой легкий увлажняющий, желательно с СПФ. Моя Benton любит.
Гжегож Бженчишчикевич
• 18 марта в 14:05
Ответ дляКучМала
Навіщо підлітку крем для обличчя?
Тема називається порадьте крем, я не запитую чи потрібен
КучМала• 18 марта в 20:04
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Удалено администрацией...
Гжегож Бженчишчикевич
• 18 марта в 21:51
Ответ дляКучМала
Удалено администрацией...
Мене якщо тема не цікавить та не викликає емоцій то я не біжу писати не проханні поради, ображених задіває тому і біжать висказати своє фе
КучМала• 18 марта в 22:25
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ви якщо створюєте тему і просите порад, могли б для початку нормально сформулювати своє питання, адже крем вибирають в залежності від ппоблеми, яку хочуть закрити. Але судячи з ваших дописів, вас і власностворена тема не дуже цікавить
Гжегож Бженчишчикевич
• 18 марта в 22:49
Ответ дляКучМала
Свої поради застосовуйте до себе, якщо проблеми із розумінням прочитаного то не потрібно писати, а навіщо крем, а навіщо те а навіщо це.
КучМала• 19 марта в 09:28
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ну судячи з кількості порад в вашій темі, то таки проблеми не з розумінням у мене, а з описом проблеми у вас 😂
Гжегож Бженчишчикевич
• 19 марта в 09:31
Ответ дляКучМала
Яка проблема? Попроси нехай хтось збоку пояснить текст написаного в старпості