InkaV• 18 марта в 13:16

Порадьте дієвий антивіковий крем для обличчя

Доброго дня, хочу зробити подарунок мамі денний та нічний крем. Можливо комплекс косметики дієвий для омолоджування.
Альфасамка• 18 марта в 13:16
вашому віку вже крем не допоможе
А.р.і• 18 марта в 13:17
Веледа іріс, або інший якісний зволожуючий крем. Плюс самомасаж обличчя 5 хв і нутрієтивне харчування
Не кую, не мелю• 18 марта в 13:24
Купите просто комфортный крем по ее типу кожи
Не будет омоложения
Полюю на дрони• 18 марта в 13:31
Омолодження не буде.
Купіть гарний зволожуючий/живильний крем по вашому бюджету. Якщо шкіра суха то краще живильний, жирна - зволожуючий. Мені подобаються корейські, селімакс, наприклад.