Играю у края• 19 марта в 17:06
Як можна убрати ті плями чим??
ПлюшкамиБалуюсь• 19 марта в 17:12
Ответ дляИграю у края
Ну так не 23...щей родили....всяку ’’натуральну’’ косметику накладали
Форс мажор• 19 марта в 17:14
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
У мене в 25 такі ж плями. Дітей нема. Натуральною косметикою ніколи не балувалась
ПлюшкамиБалуюсь• 19 марта в 17:15
Ответ дляФорс мажор
Удалено администрацией...
Играю у края
• 19 марта в 17:16
Ответ дляМішечок щастя
Кислоти+сонцезахист обов´язково
Дуже вам дякую а які саме кислоти?
Реанимация• 19 марта в 17:17
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Удалено администрацией...
Мішечок щастя• 19 марта в 17:18
Ответ дляИграю у края
Дуже вам дякую а які саме кислоти?
Фруктові (ана), концентрація 10-й5% не більше, рн не нижче 3.
Максимум по агресивності - червоний пілінг від ординарі, але можна і їх тонік гліколевий
Лепетун• 19 марта в 17:18
Ответ дляИграю у края
Дуже вам дякую а які саме кислоти?
до косметолога, самі кислотами не грайтесь, як не хочете хім опіків
Лепетун• 19 марта в 17:19
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Удалено администрацией...
мдааа, хамство наше все👎
Форс мажор• 19 марта в 17:19
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Удалено администрацией...
ПлюшкамиБалуюсь• 19 марта в 17:19
Ответ дляРеанимация
Удалено администрацией...
ПлюшкамиБалуюсь• 19 марта в 17:20
Ответ дляФорс мажор
Удалено администрацией...
Форс мажор• 19 марта в 17:21
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Удалено администрацией...
Я не лікар, тому питання
ПлюшкамиБалуюсь• 19 марта в 17:23
Ответ дляФорс мажор
Я не лікар, тому питання
Так собі важко діагноз ставити, тому оголосіть симптоми, щоб визначити хворобу
маска Ілона• 19 марта в 17:26
Ответ дляИграю у края
На обличчі
Автор, у мене були такі після висипів, йдіть до косметолога . Вона і процедури зробить,і догляд вам порадить. Я була студенткою , і грошей небагато було, і косметолог підібрала мені догляд за бюджетом. Прибрались не одразу, але ж пройшли ці пятна. А поки що маскуйте ВВ кремом або тональним, за досвідом гірше не буде, з доглядом все пройде з часом.
Алина-1240• 19 марта в 17:46
Ответ дляМішечок щастя
Кислоти+сонцезахист обов´язково
Какие кислоты?)солнце,весна.вам авториха дорогу перешла-хотите чтоб пигментными пятнами покрылась?)
Бяки-козяки• 19 марта в 18:16
Мне помогли сыворотки витамин С и ниацинамид (чередовала) от Ординари. Ещё пилинг от них же с молочной кислотой на ночь.
Спф 50 - обязательно! Даже в пасмурную погоду.
Вообще на сайте косибелла есть косметолог. Вы фото им присылаете и они вам помогут подобрать косметику.
Удачи.
Мішечок щастя• 19 марта в 20:05
Ответ дляЛепетун
Та прямо, там нема за що платити: взяв концентрацію для поверхневого пілінгуі вперед. Серединні та глибинні і не у кожного косметолога би ризикнула, але такі в магазині і не купиш.
Мішечок щастя• 19 марта в 20:06
Ответ дляАлина-1240
Спф гарний 50 і все ок буде. У мене ретиноїди весь рік, і нічого, пігментації немає.