Клевотница• 19 марта в 17:31

Дівчина кинула

Три місяці зустрічався з дівчиною, відносини повільно розвивались і поглиблювались. Сьогодні дуже раптово для мене вона написала повідомлення, що вирішила припинити відносини, бо їй скучно, нема про що спілкуватись. Настрій у неї дуже категоричний, навіть розмовляти зі мною не хоче. А я вже в неї закохався і мені дуже важко. Чим можна рішення жінки повністю змінити? В першу чергу звертаюсь до мудрих жінок, бо дійсно потрібна розумна порада.
Латексне альтер ЕГО• 19 марта в 17:33
Как же вы, соплежеватели, сегодня достали
Масяня Я• 19 марта в 17:33
Закохався это хорошо. А как ей это показывали?
Сирожено_пирожено• 19 марта в 17:33
Знайдіть нову дівчину і не страждайте
автор Клевотница • 19 марта в 17:38
Ответ дляМасяня Я
Подарунки робив дуже хороші їй - на Новий рік, на 14 лютого, на день народження, на 8 березня. Окрім цього ще деякі речі недешеві придбав, коли до неї приходив, купляв за її переліком продукти. Її дитині теж хороші подарунки на Новий рік, на 8 березня. Ходили по ресторанах, водили дитину на каток і в цирк. Вдома їй полагодив деякі речі. За її бьюті-процедури сплачував, дорогі. Вона завжди могла розраховувати на мою допомогу у будь-якій справі.
Оце фіфа• 19 марта в 17:39
Мужчины так не пишут.
А вообще или манипулирует или есть другой, ну или задрал в хлам.
Забей и найди ту которой будет интересно
автор Клевотница • 19 марта в 17:39
Ответ дляСирожено_пирожено
Знайдіть нову дівчину і не страждайте
Я б з радістю, але це неймовірно важко. Ці відносини були першими після 1.5 річної перерви, коли ми розійшлися із попередньою дівчиною. В цих нових відносинах я просто розквів!
автор Клевотница • 19 марта в 17:41
Ответ дляОце фіфа
Мужчины так не пишут.
Я чоловік, просто сьогодні з ранку сам не свій, не можу заспокоїтись. Тільки-но в суботу я ще був у неї, а сьогодні вже все
Оце фіфа• 19 марта в 17:41
Ответ дляКлевотница
Чувак ты у себя один, баб много, люби себя, не твое фиг с ней, радуйся что не женился.
Будет лучше, ты страдаешь ей пофиг человек этого стоит?
автор Клевотница • 19 марта в 17:42
Раціонально я розумію, що мої почуття до неї і її почуття до мене - це 2 абсолютно різні речі. Але вона поступово розкривалась і звикала до мене, йшло зближення.
автор Клевотница • 19 марта в 17:43
Ответ дляОце фіфа
Дякую! Але вона така, що я б дійсно з нею одружився. Те, що це відбулося зараз - краще, ніж якщо б це відбулося пізніше. Бо я і так на майбутнє вже розробляв плани з нею.
Оце фіфа• 19 марта в 17:45
Ответ дляКлевотница
Вот я эту хрень недавно пережила, 10 лет в браке разошлись, прошло два года и тут он, полтора года в жопу, я похудела на 8кг давление чуть не померла, потом взяла себя в руки и поняла что не стрит он того.
Пошли со мной в зал - там попускает)
Борець за гаманець• 19 марта в 17:45
Найдете еще себе по душе и без прицепа. Уговаривать ее не нужно.
Яков Hypnotherapist• 19 марта в 17:47
А тоді питання, де стільки МДшників береться)
А якщо серйозно.
Друже, можу допомогти, щоб стало легше і не розтягувати ’задоволення’.
Але треба усвідомлювати, що з цією вже толку не буде.
А ще, можеш глянути ролик про феномен
’Бик айбат кеше’
Дуже шкода, але так воно працює.
автор Клевотница • 19 марта в 17:48
Ответ дляОце фіфа
Пошли со мной в зал - там попускает)
Да я і так в качалку ще восени почав ходити. Зараз ніяка спортивна та фізична активність не допомагають, до великої війни допомагали.
автор Клевотница • 19 марта в 17:49
Ответ дляЯков Hypnotherapist
А якщо серйозно.
А ще, можеш глянути ролик про феномен
’Бик айбат кеше’
Дуже шкода, але так воно працює.
Дійсно, буду вдячний за допомогу.
Оце фіфа• 19 марта в 17:50
Ответ дляКлевотница
Думати ніколи бо рахуєш)))
Книги, друзі, знайомства просто займи час свій чимось поки не попустить, воно як таке то буде так і далі, а навіщо якщо десь є твля людина?)
автор Клевотница • 19 марта в 17:51
Ответ дляЯков Hypnotherapist
А якщо серйозно.
А ще, можеш глянути ролик про феномен
’Бик айбат кеше’
Дуже шкода, але так воно працює.
Як можете допомогти? Бо дійсно важко.
Українська зірочка• 19 марта в 18:07
Ответ дляКлевотница
Поздравляю - Лох...
Триндю-бриндю• 19 марта в 18:15
Ответ дляКлевотница
Сочіняйте щє...
ВсеПроВсехЗнаю• 19 марта в 18:16
Автор! Все взрослые люди. Если она приняла решение, значит приняла. Не надо ничего делать. Вы были собой. Значит именно вы ей не подходите. Ищите другую. Выбор у вас есть
Курочка-чубаточка• 19 марта в 18:53
Ответ дляКлевотница
Забрехався трохи. Три місяці зустрічався, а подарунки дарував на новий рік (грудень), 14 лютого (це вже три місяці), 8 березня (4 місяці) та ще й день народження (цікаво в якому місяці)
Курочка-чубаточка• 19 марта в 18:55
Бабський стиль письма
В шоколаде• 19 марта в 19:24
Мені здалося, що ви приємний і розумний чоловік , а таких зараз мало . З цього висновок , що вона вас просто не кохала по якимось іншим причинам , можливо близькість не підійшла , можливо зовнішність , спробувала напевно , але не зайшло , і подарунки не допомогли . Не зʼявився ємоційний звʼязок , а без нього ніяк . Тому треба вам прийняти це і з часом забудеться . Скільки вам і їй років ?
Просто болталка• 19 марта в 20:54
Стать умным, интересным в общении , физически привлекательным для этой девушки.
автор Клевотница • 20 марта в 23:28
Ответ дляПросто болталка
Я вже такий
автор Клевотница • 20 марта в 23:29
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ви не вмієте рахувати. Познайомились у грудні, день народження у лютому. 3 місяці + декілька днів.
автор Клевотница • 20 марта в 23:30
Ответ дляВ шоколаде
46 і 37
Курочка-чубаточка• 20 марта в 23:39
Ответ дляКлевотница
46 і 37
Мужик в 46 лет такую ахинею не напишет🤦‍♀️насколько вы инфантильный, не интересный и занудный. Хотя я все равно утверждаю что это бабский почерк
Просто болталка• 21 марта в 09:03
Ответ дляКлевотница
Я вже такий
Если бы вы были таким , девушке не было бы с вами скучно и она бы вас не бросила.
автор Клевотница • 21 марта в 16:31
Ответ дляПросто болталка
З її боку були 2 основні тези - що їй нецікаво слухати про мою роботу і що їй не звично, коли я у неї залишаюсь, потрібно то звикнути до мене, то відпочити від мене.