ТАЗератти• 19 марта в 18:30
Навіщо задавати питання про зріст, якщо вакансія його не передбачає?
На співбесіді спитали про досягнення, розповіла, отримала питання від рекрутера, як відношусь до того, що на роботі буду виконувати накази начальника і працювати за інструкцією. Відповіла, що добре відношусь, реально хочу роботу до 18.00, щоб ні про що не думати. Наступне питання чи хочу я зросту і через який термін. Запитала, який кар´єрний план по цій вакансії, це вакансія з перспективою зросту, якщо так, то з якою? Чи все ж таки вакансія спеціаліста, що закриє певний процес. Рекрутерці явно мої слова не сподобались. Чи я дійсно перегнула?
Потребую апгрейду• 19 марта в 18:32
Вони довго вчилися,і просто прийняти людину на роботу їм нецікаво
Тантрический кекс• 19 марта в 18:33
Автор! Вы немного перегнули о не думать ни о чем после 18:00. Это никому не понравится. Насчет роста можно ответить было, что не против. По факту можно обычно отказаться. Типа появились причины
Сунуся в чужі справи• 19 марта в 18:34
Уточнили, вдруг вы хотите карьерный рост,потом захотите сменить работу, если данная вакансия его не предполагает.
Love_Love_Love_• 19 марта в 18:36
Про який ще зріст? Вас запитали на скільки ви висока в сантиметрах?
как тебе такое илон маск• 19 марта в 18:37
Вы показали себя, как ’проблемный’ сотрудник, потому что у вас есть характер и это явно не пойдет на пользу в работе, у начальства итак достаточно проблем, и таких сотрудников обычно увольняют рано или поздно. Лучше на собеседовании улыбаться и махать гривой
ТАЗератти
• 19 марта в 18:39
Ответ дляТантрический кекс
Ні про 18.00 я не говорила, то мої думки, свідомо йду туди, де буде легко, роботу знаю.
ТАЗератти
• 19 марта в 18:42
Ответ длякак тебе такое илон маск
В чому моя проблемність? Буду працювати згідно інструкції, просто спочатку питають про виконувати вказівки, а потім про зріст. Вакансія на операційну посаду, не керівну. Я її і не хочу
ТАЗератти
• 19 марта в 18:43
Ответ дляСунуся в чужі справи
Неначе запевнила, що не хочу ніким керувати, вже накерувалась, хочу спокійно працювати без зайвого гемору.
Сунуся в чужі справи• 19 марта в 18:46
Ответ дляТАЗератти
Тоді,треба було просто відповісти, що кар´єрне зростання вас не цікавить
как тебе такое илон маск• 19 марта в 18:47
Ответ дляТАЗератти
Ваш ответ показывает ваш характер, вы начали отвечать вопросом на вопрос, это напрягает любого человека, рекрутер - это как психолог, он уже понял, что вы будете качать права и у вас будут претензии.
Если бы вы были не проблемной, то ответили бы, как девушка выше написала, например ’Да, я не против карьерного роста’ или ’На данном этапе не думала об этом’.
Я сама с характером, поэтому вижу таких людей. Но я не работаю уже 4 года, надоело и когда меня беспокоили в нерабочее время, тоже терпеть не могла, даже трубку не брала или не отвечала на сообщения. В общем, если хотите работать, то нужно быть сговорчивее, улыбаться и быть положительно настроенной
ТАЗератти
• 19 марта в 18:51
Ответ длякак тебе такое илон маск
Дивно, що питання, розцінюється, як проблемність і негативний настрій, а не уточнення і зацікавленість.
как тебе такое илон маск• 19 марта в 19:08
Ответ дляТАЗератти
В мире много странных вещей, проанализируйте свои ошибки и на следующем собеседовании ответите по-другому, если правда хотите работать в компании на кого-то
фрау Гітта• 19 марта в 19:47
Автор, а як взагалі зараз з ринком праці? Яку зарплату хоч пропонують? Ви самі відгуки лишаєте чи резюме розмістили?
ТАЗератти
• 19 марта в 20:02
Ответ дляфрау Гітта
Ну я сьогодні розмістила резюме, вже перша співбесіда і чотири дзвінка. Зарплати просіли, але є і нормальні пропозиції. Багато вакансій вже декілька місяців вісить, скоріш за все щось не так з умовами, або шукають свого кандидата. В цілому, якщо є що запропонувати по досвіду та бажання працювати, знайти можна.
Сонячний зайчик• 19 марта в 20:03
На мою думку нічого ви не перегнули, ви були сама собою. Коли людина цікавиться карьєрним зростом, то це говорить про те, що у неї є якісь цілі, якась зацікавленість, а не байдуже ставлення.
фрау Гітта• 19 марта в 20:41
Ответ дляТАЗератти
Від 30 тис реально знайти?