Юпитерная• 20 марта в 23:21

Відмовили у наданні допомоги військовому.

Колега по минулій роботі з якою поряд живемо. Діти одного віку. Коли ми працювали разом можна сказати тісно спілкуватися. У війну я звільнилася і спілкування дійсно в рази стало меньше.
На новорічні свята я зайшла до неї в гості . З вином на сиром. І тут дзвінок телефону її чоловік військовий. Вона ж наводить на неї і він ооо..а ваша сімя зможе мені купити павербанк? Я трохи здивувалася, але говоримо так без питань давай посилання оплатою
Біля 3000 грн
Не пройшло і місяця він вже напряму дає посилання чоловіку щоб той оплатив 4000 грн за антену. Чоловік відмовив, сказав що так постійно не зможе допомагати. Той образився.
Все б нічого. Але в мене є рідний брат який також на війні. І я і так дуже багато беру участь чоловіка щоб йому якому допомогти. І той військовий це знає.
Тепер він ображений, що не допомогли.
Налогообложу• 20 марта в 23:23
І чому, після прочитаного, почуття брехні?
Наша взяла• 20 марта в 23:23
И что? Вы сами не можете решить, что с этим делать? Или скинуться на антенну?
Мию чакри щоденно• 20 марта в 23:23
Как-то неубедительно
автор Юпитерная • 20 марта в 23:24
Ответ дляНалогообложу
Все б нічого. Але це правда.
Свекруня• 20 марта в 23:24
Пофиг
Белоснежко• 20 марта в 23:25
Ответ дляНалогообложу
Может, по таким корявым фразам?

- І тут дзвінок телефону її чоловік військовий. Вона ж наводить на неї і він ооо.. Кто она и что на нее она наводит...

-І я і так дуже багато беру участь чоловіка...
Мию чакри щоденно• 20 марта в 23:25
Ответ дляЮпитерная
Все б нічого. Але це правда.
І що ви хочете почути?
Молчалка• 20 марта в 23:25
К чему тема? Да, нужны деньги. Брат в зсу, у них все, например, бесплатно, муж в нгу, каждый раз собираем на лечение после ранений, потому что платно. Ситуации разные, люди разные. Может ваш и моральный урод, но все равно, к чему тема?
автор Юпитерная • 20 марта в 23:26
Ответ дляБелоснежко
Может, по таким корявым фразам?

Я сама не вірю в це. Але можете уявити що військовий є майже в кожній сімї зараз. І втому то і питання що нажаль зараз треба обирати кому жоплиагати
Мию чакри щоденно• 20 марта в 23:26
Ответ дляМолчалка
Військові знахабніли, все їм мало?
Мию чакри щоденно• 20 марта в 23:26
Ответ дляЮпитерная
Кому жопу лизати?
Белоснежко• 20 марта в 23:27
Ответ дляЮпитерная
Вы сами хоть читаете то, что пишите?
МеняАЖтрусит• 20 марта в 23:28
Хто на кого наводить і чому ви хтось повинен допомагати одруженому чоловіку? Абирвалг
Оченьценная• 20 марта в 23:28
Мне так жалко наших военных (
У меня брат и кум на фронте, там все ребята с зарплаты скидываются на общак чтобы что-то покупать.
Сбор открывали 1 раз когда машину надо было купить и ребятам так не удобно просить, они переступают через себя.
Короче ужас, жалко мне наших людей(
МеняАЖтрусит• 20 марта в 23:29
Таке враження ,що пише бот GPT
Белоснежко• 20 марта в 23:29
Ответ дляМию чакри щоденно
Кому жопу лизати?
Ой. этот гугл-переводчик бывает таким коварным...
Леннон_Жив!• 20 марта в 23:35
Все сборы и просьбы выполнит квартал 🙃 Не благодарите
Диверсификация• 20 марта в 23:37
Ответ дляЮпитерная
Перечитывайте пожалуйста, что вы пишете, это нечитабельно
А шо сталося?• 20 марта в 23:38
Ответ дляЮпитерная
Все б нічого. Але це правда.
В чому сенс історії?
ПироженкА• 20 марта в 23:49
Вас підтримати?
Пожурити?

Завжди були ті, хто воює за свої. І ті, хто жодної копійки на ’общак’ не скине. Ті, кому соромно просити друзів-сусідів і завжди відповідь ’все є’, і ті хто просить купить шкарпетки і аспірін.

Що вас обурює чергове сонечко, чудово розумію. Допомагайте тим, кому потрібно, і хто вам близький.
Кишмишная Мая• 21 марта в 00:11
Ответ дляЮпитерная
Ну треба було йому так і сказати.
В кого тако було• 21 марта в 07:09
Авторко, в чоловіка є друг дитинства, який служить. Також почав через день посилання скидати . Чоловік іноді допомагає, іноді ні, коли є можливість. Так це й працює, усі збори: кидаєш усім знайомим , хтось зреагує , хтось ні. Якби претензії висказували, не спілкувалася б
Ksusci• 20 апреля в 11:32
Ответ дляБелоснежко
Может, по таким корявым фразам?

Гугл транслейт не панімаєт пʼяний язиик.