Птица Говоруша• 21 марта в 18:37
Дівчата, порадьте швабру з віджимом
Щоб гарно мила і не треба було руками лізти в воду. Зараз великий вибір таких швабр, що можете рекомендувати зі свого досвіду?
Герцогиня• 21 марта в 18:40
Fresh_coconut• 21 марта в 18:43
У меня такая, за 360 грн. Довольна ею удобная что руки не мочиш в ведре, сполоснул отжал себе центрефугой и погнал мыть пол
Капитанша• 21 марта в 18:50
Ответ дляFresh_coconut
Мені такого плану не дуже подобається. Нею треба більше махати, ніж прямокутною, і волосся на ній збирається і потім треба його вибирати вручну. Небагато, але ж...
Для драки• 21 марта в 19:26
На базаре лентяйку за 250грн 4 года назад купила и пользуюсь. Периодически меняю губку.