В Україні мобілізації підлягають громадяни віком від 25 до 60 років. Однак граничну вікову межу можуть знизити. Відповідний законопроєкт №12222 було представлено у Верховній Раді.
Зареєстрований у Раді законопроєкт передбачає зниження граничного віку для мобілізації. Якщо зараз у військо закликають українців до 60 років, то документ пропонує зменшити мобілізаційний вік на 5 років.
Мобілізація. Фото: скрін youtube
Фактично пропонується звільнити від мобілізації військовозобов´язаних українців віком від 55 років. Такий крок пояснюється низькою тривалістю життя чоловіків в Україні – у середньому 63 роки.
Крім того, ціль залучити у військо більше чоловіків молодого віку. Особи передпенсійного віку що неспроможні ефективно служити на певних ділянках фронту.
Мобілізація. Фото: скрін youtube
Ответ дляНіка Найз
Мобілізація. Фото: скрін youtube
Снизить и минимальный, и максимальный на 5 лет?