Ніка Найз• 21 марта в 19:39

Законопроєкт про перегляд мобілізаційного віку зареєстровано у Раді

В Україні мобілізації підлягають громадяни віком від 25 до 60 років. Однак граничну вікову межу можуть знизити. Відповідний законопроєкт №12222 було представлено у Верховній Раді.
автор Ніка Найз • 21 марта в 19:40
Зареєстрований у Раді законопроєкт передбачає зниження граничного віку для мобілізації. Якщо зараз у військо закликають українців до 60 років, то документ пропонує зменшити мобілізаційний вік на 5 років.

Мобілізація. Фото: скрін youtube
Фактично пропонується звільнити від мобілізації військовозобов´язаних українців віком від 55 років. Такий крок пояснюється низькою тривалістю життя чоловіків в Україні – у середньому 63 роки.
Крім того, ціль залучити у військо більше чоловіків молодого віку. Особи передпенсійного віку що неспроможні ефективно служити на певних ділянках фронту.
автор Ніка Найз • 21 марта в 19:40
Громадяни також підтримують цю ініціативу. Це випливає з того, що відповідна петиція на сайті президента зібрала потрібну кількість підписів для розгляду.
автор Ніка Найз • 21 марта в 19:40
Проте законопроєкт все ще перебуває на розгляді. Верховна Рада повинна буде зголодніти за нього у першому та другому читанні, перш ніж документ підпише глава держави.
Елена1265• 21 марта в 19:44
Ответ дляНіка Найз

Мобілізація. Фото: скрін youtube
Снизить и минимальный, и максимальный на 5 лет?
автор Ніка Найз • 21 марта в 19:45
Ответ дляЕлена1265
Скорее всего так! Штат бригад МО же не уменьшает..
автор Ніка Найз • 21 марта в 19:45
Ответ дляЕлена1265
Для пехоты лучше 18, чем 60, пусть даже 18 будет меньше по количеству!
mymoly• 21 марта в 19:54
Ответ дляНіка Найз
Що буде з тими 55 плюс яких вже запакували?
begovelik• 21 марта в 19:54
’Война - дело молодых, лекарство против морщин...’
begovelik• 21 марта в 19:55
Ответ дляНіка Найз
А 15 - еще лучше. Пусть рассмотрят создание отрядов ’Зеленский-югенд’
mymoly• 21 марта в 19:56
Ответ дляbegovelik
Не подсказывайте
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:00
Ответ дляmymoly
Будут служить до дембеля! По крайней мере пока законодатели про это молчат!
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:00
Ответ дляbegovelik
Старые много не набегают в пехоте!
mymoly• 21 марта в 20:02
Ответ дляНіка Найз
Нет. Не нравится мне ваш ответ. Нет логики в том что вы пишите
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:03
Ответ дляmymoly
Мой ответ не купюра в 100 долл и всем нравиться не обязан!
Елена1265• 21 марта в 20:03
Ответ дляmymoly
Наверное смогут демобилизоваться
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:04
Ответ дляmymoly
Логика пока на сегодня лишь в том, что все кто попадает в армию любым путем уйдут оттуда только по дембелю без всяких сроков! Повторяю! На сегодня!
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:04
Ответ дляЕлена1265
Наверное смогут демобилизоваться
Нет
Елена1265• 21 марта в 20:04
Ответ дляbegovelik
Достаточно просто пересмотреть возраст совершеннолетия
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:04
Ответ дляЕлена1265
Наверное смогут демобилизоваться
В Законе про это ни слова!
mymoly• 21 марта в 20:04
Ответ дляЕлена1265
Наверное смогут демобилизоваться
Вот наверное так. Как раньше происходило с теми кому исполнилось 60лет, интересно. Может тут кто знает и напишет
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:04
Ответ дляЕлена1265
18 железняк!
Елена1265• 21 марта в 20:05
Ответ дляНіка Найз
Нет
Ну, 60-летние сейчас могут
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:05
Ответ дляmymoly
Пока ничего в Законе про дембель нет и про 60! Наоборот есть поправка что типа 60 лет не помеха службе а можно продолжать!
mymoly• 21 марта в 20:05
Ответ дляНіка Найз
Вы лукавите. А как же 200тые и тяжёлые 300 . А как же пропавшие безвести
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:06
Лень искать просто! На днях видела проект про продление предельного возвраста до 60!
mymoly• 21 марта в 20:06
Ответ дляНіка Найз
В Законе про это ни слова!
Зато в законе есть, что 60 плюс не военнообязанные
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:07
Ответ дляmymoly
Пока работает ТЦК комплектация идет!
mymoly• 21 марта в 20:07
Ответ дляНіка Найз
Добровольно?
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:07
Ответ дляmymoly
Верно!
автор Ніка Найз • 21 марта в 20:07
Ответ дляmymoly
Добровольно?
Вот не помню этот момент! Надо глянуть!