Ля-ля-ля• 22 марта в 21:23
Вагітність, багатоплідна, набір ваги
Хто скільки набрав за вагітність при багатоплідній ?
Страшенно боюсь набрати зайві кг
21 тиждень вже +7
Не їм жирне, жарене, випічку , фастфуд , стараюсь не їсти солодке
Страшенно боюсь набрати зайві кг
21 тиждень вже +7
Результат:
вже голосів:
5 (55.56%)
Входжу в норму
4 (44.44%)
Набираю більше норми вже
Блондинка в Законе• 22 марта в 21:27
была двойня, набрала больше 30кг, я была просто огромной, ужас. но они и родились 6,5кг общий вес. это было 16 лет назад.
Просто Фіфа• 22 марта в 21:31
Набрала 12 кг, через неделю после родов вернулась в до беременный вес,но живот....
Бла бла бла• 22 марта в 21:38
У родички була двійня
Народила на 39 тижні
Набрала майже 40 кг
(Притримувалася ПП, відрами не їла, але ось так)
До року дітей повернулася у свою до вагітну вагу.
Народила на 39 тижні
Набрала майже 40 кг
Стріляний птах• 22 марта в 21:43
Знакомая родила четверых, смогла доносить только до 6 мес, тк сама 46 кг была до беременности и тоже все боялась растолстеть. Поправилась на 15 кг. Но один ребеночек не выжил, к сожалению. А вес вернулся за полгода.
Забагаловка• 22 марта в 21:48
Ответ дляБлондинка в Законе
Вау! Тут одного 3400 еле родила. Вы молодец!
Забагаловка• 22 марта в 21:49
Ответ дляСтріляний птах
ЭКО было?
Блондинка в Законе• 22 марта в 21:50
Ответ дляЗабагаловка
честно говоря, да, я молодец)) у меня было экстренное КС, и я после этого забеременела двойней через 7 месяцев, мне на узи первом вообще сказали - только аборт, будет разрыв матки.
Цветов Мне срочно• 22 марта в 22:13
Ответ дляБлондинка в Законе
І ви все одно наважилися?
Блондинка в Законе• 22 марта в 22:16
Ответ дляЦветов Мне срочно
І ви все одно наважилися?
так, у мене були обставини непереборної сили: я завагітніла від коханого чоловіка через місяць після того, як пішла до нього від чоловіка з 6-тимісячною дитиною. тільки не засуджуйте, ми уже 17 років щаслива сім´я.
Цветов Мне срочно• 22 марта в 22:22
Ответ дляБлондинка в Законе
Не було в думках засуджувати. Розумію радість. Але блін такий був ризик і щодо себе і щодо дітей. А крім лікаря-УЗД що гінеколог говорив?
Блондинка в Законе• 22 марта в 23:03
Ответ дляЦветов Мне срочно
після того, як лікар узд сказав - тільки аборт, інший лікар гінеколог, якого запросили для консультації, сказав зв´язатись з лікарем, який робив перше КС, і проконсультуватись щодо шовного матеріалу, який був застосований, і взагалі.
моя лікарка - завідуюча відділенням, я їй довіряла, мені сказала, якщо хочеш - виношуй, все буде ок. правда, потім, якраз перед пологами, закрили мій пологовий будинок на мийку, але вона мене передала завідувачці іншого пологового, я лягла в лікарню за 2-3 тижні до ПДН (вже точно не пам´ятаю), і все було добре - планове КС.